Šokující skutečné příběhy. Šmejdů, podvodníků a šmelinářů je všude kolem nepočítaně. Proto je, jednoho po druhém, poženou naši detektivové před soud a všechno co provedli, jim poctivě spočítáme. (TV Barrandov)

Allien.9 odpad!

Ochotníci ze "Soudkyně Barbary" opět v akci. To nikdo ze štábu nevidí ty výkony, proboha?!? (Abych nekecala, tak "Soudkyni Barbaru" si sem tam zapnu jako zvukovou kulisu - je to ten typ odpadu!, u kterého se člověk po náročném dni alespoň nevěřícně zasměje, "Podvodníci" ovšem postrádají i tuhle, ehm, schopnost.) TV Barrandov opět dokazuje, že je zralá na odstřihnutí. * Eros!XD * ()

kingik odpad!

Koho zavoláte, abyste se zbavili sprosté a podvodné chátry kolem vás, která to s vámi nemyslí dobře? Krotitele podvodníků. Detektivní kancelář Kocourek je vám plně k dispozici. Když zajímavý formát pohřbí otřesná realizace, máte chuť zatočit s tvůrci této reality série. Plni očekávání, co přinese dlouho dopředu propagovaný pořad, se diváci ve čtvrtek večer jen stěží ubránili salvám smíchu, když se z jejich oblíbeného Barrandova vyřítil amatérismus ve své syrové nahotě. Herecká sestava posbíraná z kmenových relací Barrandova - Soudkyně Barbara a Rychlá hra, se opravdu "realisticky" činí. Do toho dva herci z oblastního divadla v rolích detektivů, kteří s vážnou tváří pronášejí blábolivé repliky. Nezvládnuté navození reality ještě umocňují nemotorné přechody z exteriérů do interiéru detektivní kanceláře. Případ pro třídiče odpadní tvorby, a to jsem ještě mírný. Popisovat tu krávovinu s nabízením erotických služeb mužem jménem Eros je opravdu zabíjačka. S režijním přístupem pana Šestáka nelze očekávat zlepšení. Copak neví, co nese do střižny?! Je krásné, když si tvůrce neuvědomuje svoji neschopnost a má tu drzost se za další týden s touhle hrůzou vrátit zpět na obrazovky. Vypadá to, že byl ošálen múzou, která se vydávala za talent. Měl by ji hnát před soud. Byla by to jistě bizár soudní kauza. S Barrandovem jsem na reality bizár již zvyklý. Náhodný divák se ovšem bude divit. Možná ovšem ocení sociální cítění této tv stanice, která dala práci nezaměstnanému herci Danielu Rousovi, aby namluvil k tomuto a k desítkám jiným pořadům upoutávky. Když vás nezažene jeho hlas, tahle reality-debility určitě. 0% ()

Shaleman

Myslím, že prvním krokem do vod těchto odpadních reality show byla ta Německá trapárna Hansen a spol. nebo jak se to jmenovalo. Češi se toho samozřejmě chytli, protože je to na výrobu levné a na diváky chytlavé. Podvodníci jsou mnohem podařenější než absolutně odpudivé Křižovatky života, stále ale nejsou tak zábavné jako svým amatérismem vtipná Soudkyně Barbara. Čistokrevná odpadní záležitost jako polovina naší televizní tvorby. ()

Bernyz

Proč?! Poslední dobou se z Barrandova stává opravdu odpadní televize s pochybnými formáty. Tento "seriál" bych přirovnal svou kvalitou například ke Křižovatkám života z TV Prima. Minimálně herecké výkony, jestli se tomu tak dá říkat, jsou na stejné úrovni. Dal bych odpad, ale u scény z prvního dílu, kde masér přemlouvá zákaznici k "tak trochu jiné masáži", jsem se opravdu pobavil - proto *. ()

tsatsiki

Jedna hvězdička za autory příběhů, ti to napsali zajímavě, ale proč se tu dokola obsazují komparzisti? To došli peníze alespoň na divadelní herce, ti komparzisté přehrávají uplně neskutečně a ještě to hrají tak idiotsky, že se nedá o hraní mluvit. Spoust az nich jen odříkává text. Jedinný dobrý je ten mladý policista, ten připomíná hraní Kocmana.Zabili to posledníma deseti minutama, kdy tam byly 3krátké flashbacky a jinak 8 minut byl rozhovor 2 hlavních postav, zcela nudný a bez fantazie. Jestli toto je cesta, kterou Barrandov půjde tak děkuju, nechci.Trapas na ntou. Scénaristi a režisér by měli vrátit peníze producentovi a už by neměli nic psát a režisér nikdy točit. ()