Niekoho stretnete, bláznivo sa zamilujete, cítite sa maximálne šťastne. Zároveň však viete, že váš vyvolený je ženatý a celé sa to nemalo radšej vôbec stať... Nový romantický seriál ukazuje životy štyroch priateliek - právnička, lekárka, realitná maklérka a žena v domácnosti - vo veku medzi 30 - 40 rokov, ktoré sú plné protikladov. Každá z nich hľadá svoju vlastnú cestu na komplikovanej ceste životom, ktorou prechádzajú spoločne a sú si navzájom veľkou oporou. Seriál je plný dramatických zvratov, napätia (niekedy až s prvkami krimi), ale aj vtipných situácií a láskavého humoru. Seriál prináša zaujímavé dramatické spracovanie výrazných ženských tém ako nevera, tehotenstvo, alebo smrť milovaného človeka, otvorenú komunikáciu o mužsko ženských vzťahoch, ktorá je zaujímavá tak pre mužov ako pre ženy... Nový seriál Milenky je slovenskou adaptáciou úspešného britského formátu Mistresses z knižnice BBC Worldwide, ktoré lokálne verzie vznikli tiež v USA a Rusku. Diváci sa môžu tešiť na špičkové obsadenie v kvalitne napísaných príbehoch plných naozaj zamotaných a prekvapivých vzťahov a situácií. To všetko je prispôsobené slovenskému prostrediu tak, aby sa diváci širokého spektra cieľových skupín mohli ľahko identifikovať s jednotlivými postavami. (TV Markíza)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (13)

Milenky (2018)

Takový malý slovenský Sex ve městě ( ten americký jsem sice nesledoval, ale tak nějak si to předtsavuji) se čtyřmi hrdinkami a jejich nestandardními vztahy. Řemeslně určitě kvalitnější a inteligentnější než klasické tv vztahovky vyráběné na výrobním pásu. Co mne udivilo bylo doslova hvězdné obsazení, které to nejlepší, co Slovensko nabízí v dané ženské herecké kategorii plus pro mne neznámá A.Lišková, která v závěru herecky exceluje. Pár dílů a momentů sice nudilo, ale jako celek to hodnotím moderní, svižné, svěží, ikdyž úplně top to není ( jestliže za nejlepší vztahovku posledních let budu považovat Až po uši tak tenhle seriál je na jejich 58% ) ()

Episode 1 (2018) (E01)

Marcinková, Norisová, Pauhofová - obsazení the best of Slovakia v dané věkové kategorii. Milenky se mi zdají jako o třídu lepší vztahovka než ateliérové pásově vyráběné Paneláky a Růžové zahrady, ikdyž nejsem úplně cílový divák, protože celé to je takový malý slovenský Sex ve městě čili vztahy, sex,láska z pohledu ženského. Zdá se mi to celkově inteligentnější a odvážnější témata, dialogy jsou přirozenější, postelové scény reálnější ( čili aspoň topless ikdyž cudně bez pohledu na bradavky). Zaujalo mne to, ale do děje první díl nevtáhl. ()

Episode 2 (2018) (E02)

Má to pár momentů, kdy si říkám, že se to rozjede do moderní svižný vztahovky aspoň jako bylo Až po uši I. , tomu pomáhají i charismatické postavy jako Geišberk nebo Marcinková, která se tu i svlékla do naha ( tak nějak americky) ale brzdí to nudné pasáže, pomalý tah na bránu, slepičí plkání apod. Trochu mám problém u vztahových seriálů s mottem nevěrou vstříc světlým zítřkům. PS: Moje oblíbenkyně Pauhofová se nějak ztrácí před očima.... ()

Episode 3 (2018) (E03)

Třetí díl přešlapuje kvalitou na stejném místě , nepropadá se k interiérovým levným vztahovkám, ale ani nevyužívá svůj potenciál naplno. Je to stále nadprůměrné oproti současné produkci, ale i způsob vyprávění nedokáže úplně připoutat pozornost naplno. Největším překvapením pro mne je, že jsem si myslel to nejatraktivnější potáhne Pauhofová, která hraje nejlépe, nebo Marcinková, na kterou se nejlíp kouká ( dokonce se i svléká zatím nejodvážněji ) ale v tomto díle byla nejzábavnější linie Zuzky Norisové, kterou mám rád, ale čekal jsem spíš že tam bude za nudnou maminu a ona zatím táhne dějově tenhle seriál. ( k ní se objevila i další slovenská the best of slovakian girls Kanocz. ()

Episode 4 (2018) (E04)

Tentokrát statické i ve způsobu vyprávění navzdory provalením se některých pravd. Marcinková furt smutná, Pauhofová zmatená a Norisová s Kanócz sice nejzajímavější, ale opakující se. Z hereckého projevu se mi poprvé nejvíc líbila Antónia Lišková. ()

Episode 5 (2018) (E05)

Celkem statický nikam se neposouvající díl, trochu i nuda. Pár dynamických momentů tam bylo ( Pauhofová s poukazem do Paříže, Lišková a pravda o smrti milence, Marcinková a její mažel, Norisová a její mrtvý manžel) ... ale na 53 minut to bylo málo. ()

Episode 6 (2018) (E06)

Už to trochu ztrácí dech, děvčata většinu tohoto dílu se tváří zničeně, tragicky, hystericky... něco málo zajímavého se děje kolem postavy Gabriely Marcinkové, ale nejsilnější je bezkonkurenčně linka Zuzky Norisové. Snad to chytí příště nějakou dynamiku. ()

Episode 7 (2018) (E07)

První díl, kde komplexně pobavili linky všech děvčat v tomto pořadí: 1) Norisová a její prdění 2) Lišková a její nový sanitář 3) Pauhofová a její free skoromanžel Jakab 4) Marcinková a její prapodivné chování ( neznámý frajer v posteli ) ... to celé je korunované tím, že tento jeden díl má obsazení jako celovečerní trhák - ke všem Poláková, Svarinská, Jurčová, Koval. The best of Slovensko. ()

Episode 8 (2018) (E08)

Tenhle seriál nějak vstal z popela, už to šlo do nudy a tohle je druhý díl za sebou, který má celkem drive. Každá z děvčat má atraktivní linku a já se bavil. Lišková ji má romantickou, Norisová nejnapínavější, Pauhofová nejpředvídatelnější a Marcinková nejzmatenější a všechny fungujou. ()

Episode 9 (2018) (E09)

Vyšší laťka zábavy udržená, dneska nejvíc pobavila linka Pauhofové, která zjistila, co je divákovi jasný, že její manžel trtká sekretářku. Linka Marcinkové se dramatizuje, její milenec ji tlačí ke zdi, linky Liškové a Norisové se překombinovávají... ()

Episode 10 (2018) (E10)

Ale jo, funguje to dobře. V tomto díle asi nejdramatičtější pornofotky marcinkové, u jiných děvčát se začíná moc kombinovat. ()

Episode 11 (2018) (E11)

Tak to vypadá, že i postava Liškové zazdí svůj vztah s českým doktorem... a to byl asi jediný trochu normální vztah podle parametrů romantických filmů, teda ikdyž mu taky zahýbala.Nakonec to vypadá, že natočit poutavou vztahovku o dvou lidech a aby to nevypadalo jak trivialita alá Danča Steelová je už nemožné. Pozornost diváka musí rozpohybovat nevěra, podvody a pátrání po nevěře druhého. ()

Episode 12 (2018) (E12)

Žádný přesvědčivý happy end ani u jedné z děvčat, ale poslední díly jsem jako správná romantická duše fandil lince Liškové s českým doktorem Paroháčem... a vypadá to, že si jako divák můžu v tomto případě domyslet happy end. ()