Absurdní sitcom na pomezí grotesky a psychothrilleru o obrácené šikaně na pracovišti. Netradiční úkaz na české seriálové scéně nejen svým monthypythonovským humorem říznutým Davidem Lynchem, nýbrž i poloimprovizovaným způsobem natáčení. Vítejte v bláznivém světě kancelářského mordoru! (CS Film)

apokar odpad!

Monthypythonovský humor říznutý Davidem Lynchem??? To byl spíš říznutý ten, kdo tohle napsal. Naopak netradiční a absurdní úkaz to vskutku je, s tím souhlasím. Ale třeba na to prostě jen nestačí má hlava a odpad jsem ve skutečnosti já. ()

ostravak30

Možná to byl moderní humor, kterému se pražáci budou řehnit. Mě jednotlivé díly přišly chvíli lepší, chvíli horší. Některé scény působily pak místy nechutně. Protože nevím, která herečka je která, chybí u jejich jmen fotky, tak jen dodám, že trvalý a hluboký smích jedné z nich přehlušil všechny ostatní zážitky. Bylo těžké rozlišit, kdy se jedná o předem připravenou věc, improvizacu a kdy obě hrají či naopak přehrávají. ()

Vitex

POVÝŠENÍ je best, pak to jde už trochu dolů a díly 11 a 12 vlastně nepočítám. Škoda totál-low-budget produkce, má to potenciál. ()