Hudba:
Thomas KlemmEpizódy(13)
-
Kleine & große Fische (S04E01)
-
Biggis Blond (S04E02)
-
Die Lüge (S04E03)
-
Der Egoist (S04E04)
-
Das Testament (S04E05)
-
Knochenjob (S04E06)
-
Kaltblüter (S04E07)
-
Der Stalker (S04E08)
-
Schafe in der Stadt (S04E09)
-
Im Rampenlicht (S04E10)
-
Nichts als die Wahrheit (S04E11)
-
Kompromisslos (S04E12)
-
Die letzte Chance (S04E13)
Hrajú
Christina Athenstädt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Sina Reiß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Tim Kalkhof
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Aleksandar Jovanovič
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Ivalo (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Peter Fieseler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Peggy Lukac
USA
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Rüdiger Kuhlbrodt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Anne Diemer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kai Schumann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sascha Nathan
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Laura Lippmann
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Benedikt Jenke
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Cuco Wallraff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lina Wendel
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Aline Staskowiak
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Emilia Eidt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Christian Beermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Timur Isik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marlen Ulonska
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)