František je riaditeľom vydavateľstva, ktoré vydáva časopisy kutilstve a hobby. Jedného dňa sa dozvie, že jeho starý otec je mŕtvy a on po ňom zdedil vidiecky dom. Kvôli nátlaku najlepšieho kamaráta jeho starého otca a tiež aj z dôvodu pocitu vyhoretia, ktorý u neho nastúpil, rozhodne sa o radikálnu zmenu. Opustí firmu pre ktorú pracuje a odchádza na dedinu, kde plánuje pokračovať v posolstve svojho starého otca - pomáhať miestnym ľuďom s rôznymi opravami a údržbami. Avšak František dokáže všeličo, len určite nie práce okolo domu. (RTVS)

Djoker

Strašná křeč a navíc úplně o ničem. Smí si vůbec Polášek říkat herec? Vždyť posledních dvacet let hraje pořád dokola stejného vola. S1: 20% ()

Malarkey

Mini-seriál od Playtváka, který je prostředím a hereckými výkony docela v pohodě, jenže scénář je jedna velká černá díra. Vrcholem je pak závěr, který je v podstatě neexistující. Chybí tomu nějaká trefnost, nějaký druh humoru, kterým by se tenhle seriál od jiných mohl lišit. Nic z toho ale bohužel nemá a tak je průměrným počinem, který neurazí, nenadchne a v rámci možností akorát tak vyplní desetiminutové chvilky mezi lepší zábavou. ()

marhoul

S těžkým srdcem, protože Pepíčka Poláška mám ráda, i pana Aloise Švehlíka si velmi považuji, bohužel Vesničan je bída. Velmi špatný scénář, pro mě nepochopitelná záliba ve stolici a zvratcích, inu: nic pro mě. Přitom téma není vůbec špatné, škoda. ()

zette

Jasne, dejove se nejedna o zadny zazrak, ale koukat se na to da. A to hlavne diky sympaticke ustredni dvojici. Postava Frantiska je vyborna a Polaskovi sita na miru, ten se sice pomalu zacina radit do jedne a te same herecke skatulky, ale zatím me bavi. Stejne tak Mysicka opet perlil. Libila se mi i hudba. Prijemna zalezitost. ()

elpin

Velice příjemný a vtipný seriál ze života s moc pěknou hudbou. Celkem mě zarážejí některé komentáře, ale chce tomu dát trochu víc času než jen úvodních 10 minut. ()

chip.era

Ze začátku to vypadalo slibně, postupně mě ale série začala nudit a následně jsem na to přišel: ono to nemá scénář! Postavy něco dělají, něco říkají, ale vlastně neví proč... ()

mikruu

No... První díl nic moc. Druhý také, ale nakonec se do dalo shlédnout. Polášek je zřejmě zašuplíkován v kategorii troubů. Už od Comebacku, kde jsem si ho všiml poprvé. ()

5tipes

Z mého pohledu se jedná o polotovar, který je nedokončený jak ve scénáři, tak v režii i dramaturgii. Ani dynamický a estetický střih bohužel prázdným scénám nepomůže. ()