Jeruzalém: Brána do pekel

• Izrael Jeruzalem

Dvě kamarádky se vydávají na prázdniny do Jeruzaléma. Brzy se zde spřátelí s židovským vojákem, arabským správcem hotelu a také mladým záhadologem. Nikdo z nich však netuší, že ve městě zrovna vrcholí ďábelská aktivita, ulice se plní démony a zombie a všem půjde o život... (TV Prima)

lahvi

Jsem rad, ze se takovy film vubec natocil. Na druhou stranu, dalo se z toho vytezit mnohem vic a chvilema me to az rozcilovalo na konci. Akce od 50 minuty a kdyz uz tam mohlo byt neco poradnyho videt, tak samozrejme zaber vse vzal. Tech poslednich par minut proste zdrbali. ()

d-nao odpad!

Nuda ako remen! V momente, ked jedna pripita fetacka dostane bloka pri otazke ´´kto je na tej fotke?´´ od nadrzaneho Indiana Jonesa a prestane v umysle dat mu blowjob som vypol mozog. Samozrejme, nakoniec mu da vsetko a to divak sleduje cez IQ bryle buducnosti, kde v okne vidiet konverzaciu jej tatka formou sprav, aky je ta slapka poklad a ockove dobre dievcatko. V tom momente som tu stupiditu vypol, nedalo sa pokracovat dalej.. ()

Marrakech86

Začátek filmu mě zaujal, poté jak jedou do Izraele to taky nebylo špatný, ale pak si myslím, že to šlo solidně ke dnu, chvilkama napětí, ale pak člověk téměř nic neviděl...hrozná kamera na konci a přitom to mohlo mít obrovský potenciál ()

Pollini

Jednoduché: pěkná blbost. Jde jen o útěk, což by bylo v pořádku, pokud by byly pořádně vidět všechny obludy (o což přece jde, když je to bez děje). Což je přiměřené roku 2015. ()