Nejdrsnější věznice světa - Série 6 (2022) (séria)

Řecko: Vězení pro pašeráky lidí (S06E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Greece: The People Smugglers Prison
Dokumentárny / Reality-TV
Veľká Británia, 2022, 45 min

Raphael Rowe (sprievodca)

Raphael Rowe se pěkně zblízka podívá na jedno řecké vězení s maximální ostrahou, kde se tísní nejnebezpečnější zločinci z celé země. (Netflix)

Marze

Libily sr mi skupinove terapie a psychoterapeuticke skupiny i kdyz  to asi muze vyuzit jen hrstka veznu. Nelibilo se mi, ze reporter povazuje paseractvi lidi za spatne jen proto, ze obcas nektery z nich zemre. V Africe kazdy rok pribyde 180 milionu lidi, tak dobre, prijmeme je do demograficky vymirajici Evropy. Dalsi rok pribude v Africe dalsich 180 milionu lidi a opet je prijmeme. Jenze dalsi rok pribude dalsich 180 milionu, takze tohle neni dobre reseni. Rekove to konecne pochopili a davaji v teto veznici paserakum po 20 lezech vezeni. Stejne jako prekupnikum drog a vrahum. ()

Trevor

Úbohý chudáčik Ahmed z Iraku zaplatil pašerákovi ľudí 80.000 dolárov aby sa s rodinou dostal za lepším životom...80.000 eur nemá na svojom účte našetrených drvivá väčšina pracujúcich na Slovensku, ale v správach budeme stále dookola pozerať na chudáčikov ktorým treba pomáhať. V každom prípade je to biznis na ktorom sa nabalí mnoho ľudí a ktorý ma niekto veľmi dobre premyslený, aby Európu finančne zničil a poslal do kolien... ()

Bozvav

Kdo má na to, aby strčil pašerákovi do chřtánu 80 000 dolrů? Já tedy ne. Ahmed utratil svoje, na poměry Iráku obrovské peníze za to, aby mohl se svojí početnou rodinkou dojit už tak finančně vyřízené Řecko. zjevně tedy žádný chudák, ale příslušník privileované minimálně střední třídy. Ale to ven kozel, zjevně bud inteligentní, vzdělaný a nebude  mít teroristické a neasimilační tendence. Já osobně bych poradila Řekům, aby pašeráky popravovali a ušetřili si tak nemalé výdaje. Navíc odstašující účinek by byl zaručen. ()