Jsem to já

(amatérsky film)

Do školy se vrací mladý učitel Martin, který byl na stáži. Jeho úkol je napravit opravdu neschopné žáky, a to co nejdříve. Jeho život se ale prudce promění, když uvidí, co nemá, a je donucen stát se au pair v ženské sukni. To mu pěkně zamotá život. A co dál poradí jeho znovu nalezený kamarád Leoš. (LesniManekyn)

Mikel LetsGo

Jednu hvězdu z lítosti za odvahu a odhodlání tvůrců. Zbytečně dlouhá stopáž. Vedlejší role si v rámci možností odříkaly svý a paradoxně byly mnohem lepší, než herci v hlavních rolích. Dva "hlavní" herci, rádoby vtipní vyplňují osmdesát procent filmu nudnými, zřejmě improvizovanými dialogy, s domněním, že to "utáhnou" a dělají tak bohužel ze snímku nekoukatelný odpad. Příště hrát víc pro film,než pro sebe a možná lidi nebudou utíkat z kina ;) ()

LesniManekyn

Už podle traileru jsem věděla, že to bude blbost a recese. Proto jsem přemluvila kámarády, nakoupila osm litrů čůča a vyrazili jsme do kina užít si sobotní večer. Doteď se jim musím omlouvat. Jsme pro každou srandu, ale tohle bylo moc i na nás. Film se nesl v duchu, to je jedno, že ses přeřekl a začal ses smát, oni si toho nevšimnou. Při dialozích každý z herců seděl na jiném místě v jiné denní době. Celé to bylo točeno na mobil nebo nevím co. Základní dějová linka by se dala shrnout do deseti minut a ty vedlejší jsem nepochopila. Ještě nikdy jsem neviděla tak rychle vyprázdněný kino. My jsme to tam jako jedni z mála vydrželi do konce, ale jen díky zásobě čůča :-D Nejsmutnější na tom všem je, že to tvůrci asi myslí vážně. Jednu hvězdu dávám.. asi protože jsem omámená vědomím, že mám za sebou ten největší trapas, co se může dostat do kina. A za soundtrack. Doufám, že druhej díl nebude! ()

luka4615 odpad!

Nestoudný políček do tváře filmovému umění a všemu co s tímto odvětvím souvisí. "Režisérovi" a ústředním "hercům"" bych doporučil zájezd na planetu Mars bez zpáteční jízdenky. Třeba se toto "dílo" bude jiným formám života líbit. PS. Doporučuji Vám přečíst si zdejší zajímavosti, jelikož je to vtipnější než "snímek" samotný! ()

honajz2

Proboha, to zas bylo něco. Nejpříšernější kamera na světě, kde jsou zajímavé max záběry z dronu a ani ty netočil režisér. Zápletka úplně megageniální, záběry točeny na jeden zátah a bez scénáře, no co, že se přeřekneme, prostě to ještě jednou dvakrát zopakujeme nebo celé zakecáme, on si toho nikdo nevšimne. Ono je to vlastně filmařsky obecně katastrofální. Teda, soundtrack se docela dá, ale to je tak všechno. Jinak je zde vidět vše špatné, co může amatérský film mít a chvílemi je to tak špatné, že je to směšné, za to 1*. A taky za odvahu tvůrců tohle pustit mezi lidi, jelikož to, stejně jako Tenebris, nemělo spatřit světlo světa. Nejvtipnější na tom je beztak logo Šebvision, z toho jsem chytlo záchvat smíchu... ()

Hansolo35 odpad!

Během prvních pěti minut (pořád ještě běží titulky) si kamera a režie vyzkouší všechny páčky na kameře...zoom, efekty, zrychlení a podobně. Sedm minut...zatím úvod nekončí, kamera nám ukazuje hromadu různých staveb...od Londýna, přes Prahu až do ... ANO! Do Telče! Osmá minuta...konečně hlavní hrdina v paruce někam došel, obvyklý nudný dialog...ta mamina je opět opravdovější, než pan Mistr...dál už se asi koukat v kuse nedá. Zkusím přeskakovat. Nojo, obvyklá směs "vtipných" dialogů. Jestli na tohle fakt šel někdo do kina (za 50 korun?!), tak musí být velký hrdina...nebo masochista. Jediné dobré jsou ty záběry z přírody. Točte relaxační videa a HLAVNĚ tam nepouštějte toho Dorotku. Ten posere všechno na co sáhne. Edit: Aha, tak všechny dobré záběry z dronů i architektury a přírody byly cizí. Takže všechno zpátky. Netočte nic, možná tak kofolu do sklenice. ()

• Herci, kteří účinkovali ve  filmu, se při premiéře zachovali velice špatně, tak jak by se neměl chovat nejhorší divák. Pískali a povykovali, když se na plátně viděli. Snad jim to můžeme prominout, nejsou na slávu totiž zvyklí. (Pavel.Sebi.S)
  • Film se natáčel v Praze a především v Telči. (lalabo)