Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě. (Stream.cz)

Recenzie používateľa Landauer k tomuto seriálu (6)

Jelenovy parohy (2017) (E01)

Do týhle hospody bych chtěl chodit. Je to fakt super seriál! A asi jedno z nejlepších obsazení hereckých typů u nás za několik let. Luxus. ()

Divočák (2017) (E03)

Divočák je naprosto boží! ()

Dámská jízda (2017) (E04)

Tenhle seriál stojí na naprosto přesným obsazení postav. Herci naprosto dokonale sedli do svých rolí a třeba zrovna krávy jsou tady luxusní. Jen trochu zamrzí opakovací mustr bez obměn (v každé epizodě čte medvěd noviny, muflon si vždycky postěžuje, zajíc vždycky řekne, že to moh bejt kdokoliv, stavba epizody je den, o 4 hodiny později, o hodinu později a ráno atd...). Neškodilo by už konečně tuhle stavbu nějak narušit nebo zajímavě otočit. ()

Mistrák (2017) (E05)

U tohohle seriálu se mi děje velmi zajímavá věc: když novou epizodu vidím poprvé, tak mi leckdy přijde slabší a na chuť jí přicházím až po opakovaném zhlédnutí. Díky tomu si taky všímám víc detailů, scenáristických narážek a užívám si herecké výkony a s každým novým zkouknutím se mi líbí víc a víc. U Mistráku tomu nebylo jinak. Po mnoha zhlédnutích musím uznat, že je to výborná epizoda. ()

Velikonoce (2018) (E07)

Z vlků jsem plakal smíchy. Tenhle seriál je herecký koncert s naprosto přesným obsazením a skvělým netradičním scénářem, který dal možnost představitelům zvířeny se vydatně vyblbnout. Jinak téma Velikonoc je tu vyčerpáno naprosto do mrtě. Finální ráno s nadílkou mě dorazilo. ()

Pytlák (2018) (E08)

Trochu slabší epizoda, ale útulnost krmelce U Muflona neruší. Trošku mě zklamal hajnej. Ne že by snad byl Luboš Veselý špatnej, chraň bůh, vůbec ne... jen jsem asi čekal něco stylovějšího... Jak pořád medvěd mluví o tom, že je hajnej moc benevolentní a diváka celkově vnadí na to, až toho hajnýho konečně uvidí, tak jsem čekal někoho víc. Třeba Jirku Macháčka, kterej by byl pro tuhle roli naprosto luxusní (slavná scénka myslivce v divadle Sklep plus zhulená aura táhnoucí se s ním od filmu Samotáři je ideální kombinací). A nakonec i ten konec není žádná sláva, ale i tak... Krmelec U Muflona je výbornej seriál a jsem moc rád, že tu taková ulítlost mohla vzniknout. ()