SOLOM.

Ani tento díl není z těch nejhorších. Slintající pes a ten závěr s pytlákem alespoň trošku okořenili jinak už dost okoukané dění v hospůdce, kde svého času chcípnul i pes. Nicméně se tu zase zvýšil počet slušných hlášek, kterým se alespoň zasmějeme. Jen ten Muflon by si už mohl vymyslet nějaké ty nové stěžovací hlášky, protože mě s tím fňukáním začíná už srát. Ale tak tahle konina má být hlavně zábavou pro nenáročné diváky… ()

rakovnik

Po prvotním nadšením z něčeho nového přišlo s dalšími díly seriálu trošku vystřízlivění. Objevují se maličko nudné pasáže. Kromě vtipných kostýmů a hezkých hrátek s češtinou ani dnes děj nebyl třeskutě vtipný. Navíc pointa byla opravdu očividná v podstatě od začátku. ()

Landauer

Trochu slabší epizoda, ale útulnost krmelce U Muflona neruší. Trošku mě zklamal hajnej. Ne že by snad byl Luboš Veselý špatnej, chraň bůh, vůbec ne... jen jsem asi čekal něco stylovějšího... Jak pořád medvěd mluví o tom, že je hajnej moc benevolentní a diváka celkově vnadí na to, až toho hajnýho konečně uvidí, tak jsem čekal někoho víc. Třeba Jirku Macháčka, kterej by byl pro tuhle roli naprosto luxusní (slavná scénka myslivce v divadle Sklep plus zhulená aura táhnoucí se s ním od filmu Samotáři je ideální kombinací). A nakonec i ten konec není žádná sláva, ale i tak... Krmelec U Muflona je výbornej seriál a jsem moc rád, že tu taková ulítlost mohla vzniknout. ()

Alagaesie

Polena! „To patří do lesa.“ Chudák svišť… Brok výbornej! „Nemám z čeho značkovat.“ Tak po kom vlastně pytlák šel? Slušnej akčňák tohle. Prase jedno. Pytlák pobavil. „Tak dík.“ ()