Project Hope

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2015

Project Hope je program, v ktorom darcovia krvi darujú krv na dobročinné účely. Netušia však, k akému zlu ich krv v skutočnosti slúži. (Marceloo)

Marceloo

Project Hope je program, v ktorom darcovia krvi darujú krv na dobročinné účely. Netušia však, k akému zlu ich krv v skutočnosti slúži. - Trojminútový horor od asistentky Jasona Bluma, v ktorom ukazuje, že ak jej dá jej šéf prostriedky na horor celovečerný, nemuselo by to dopadnúť vôbec zle. Hudba od slečny Ostinelliovej ako vždy špičková. + herečka z The Love Witch ()

SOLOM.

Celkem vydařený krátkometrážní kousek, který opět prohloubil můj odpor k darování krve (mám panickou hrůzu z jehel) a určitě bych jí nešel dát někomu jménem Hope. Začátek mi přišel neskutečně otravný, ovšem jen do chvíle, kdy se na scéně objeví ona „pijavice“. Měli to pěkně zvládnuté, od kamery, přes atmosféru až po hudební a zvukovou vložku. Takže v tomto případě to vidím na průměrné ohodnocení… ()

jkpj22

Dobře, tohle jsem fakt nečekal, ačkoliv je pravda, že blood donating a vampries je poměrně funkční kombinace. Tři hvězdy. ()