Vražedná náruč

• Česko Vražedná náruč (viac)

Príbeh plný napätia sleduje mladú dvojicu zmietanú problémami, ktorá sa dostane na najtemnejší chodník bez návratu. Film je moderným poňatím Shakespearovho Macbetha. V malom mestečku Scottswood si futbalové družstvo ctia, najmä jeho trénera Duncana (Damon Carney) Jeho hviezdny syn, quarterback Mac (Michael Grant) je tu kráľom. Ale za zatvorenými dverami sa prísny, no správny tréner mení na kontrolujúceho a zneužívajúceho otca, ktorý Maca bije, keď nezvládne plniť jeho požiadavky. Macovou jedinou útechou je jeho tajná priateľka Missy (Morgan Taylor Campbell). Missy je v škole spoločenskou nulou a sníva o živote s Macom. Duncan ich vzťah odhalí a nastane krvavý zvrat. Mac a Missy chcú spoločne utiecť a ich láska sa nezastaví pred ničím. (TV JOJ)

slunicko2

Plytké, psychologicky primitivní, se Shakespearem to nemá mnoho společného. 1) Mladý scénárista a režisér Conor Allyn se snaží o umění. Nejde mu to._____ 2) Zaujali mě herec s parádní postavou a nadaný klavírista (!) Michael Grant (hráč amerického fotbalu Mac) a Donny Boaz (policista Duffy)._____ 3) Je zajímavé, že ani u jednoho ze tří uvedených protagonistů se mi nepodařilo zjistit přesný věk. Dal jsem tomu jen pár minut, pravda, ale i tak to něco říká. Jenom nevím, co přesně. ()

Johnny.ARN

Videl som už aj horšie dramatizácie jeho hier. Normálna minutáž, normálne dialógy, normálna zápletka a divný koniec. Neurazí, nepoteší. 2 z 5 ()

filipvrbik

Mně to vůbec nepřišlo tak hrozné, naopak to bylo celkem zajímavé... Macbetha jsem nečetl, takže jsem příběh neznal a tím líp. Má to správnou atmosféru a zajímavý konec...50% ()