Narcos

• USA Narcos
USA, (2015–2017), 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz (viac)

Životopisný príbeh neslávne známeho kolumbijského drogového dílera a teroristu Pabla Escobara... Narcos je skratkou španielskeho slova "narcotraficante", čo znamená pašovanie drog. Seriál sa chronologicky venuje pôsobeniu kolumbijského drogového kartelu v Medellíne, ktorý založil neslávne známy drogový díler Pablo Escobar. Je známy ako Medellínsky kartel. Nakoľko koncom 70. rokov až takmer osemdesiat percent z celkového importu narkotík do USA pochádzalo z tohoto kartelu, Spojené štáty americké nasadili na dolapenie Escobara agenta špeciálnej protidrogovej jednotky DEA, Stevena Murphyho, ktorý nás sprevádza celým dejom. Agent Javier Peña tvorí jeho kolumbijského partnera, ktorý mu pritom pomáha. (RTVS)

Recenzie používateľa K1NGSLAYER k tomuto seriálu (30)

Bossí strategie (2017) (S03E01)

Docela jsem se bál, jakým směrem se bude vyvíjet tento seriál. Musím říct že hlavy Cali Cartelu na mě působí na rozdíl od předešlé série dost sympaticky. První díl byl hodně "kecací", ale věřím tomu že další budou nabírat na obrátkách jako tomu bylo u předešlých dvou sérií. Pachova scéna na konci dílu byla nejlepší. ()

Cali KGB (2017) (S03E02)

Začínám se obávat, jak se bude tato série vyvíjet. Je tady druhý díl, který je ještě nudnější než druhý. Kromě scény v kadeřnictví zde jako v prvním díle není žádná akce. Doufám také, že si režisér z té scény v kadeřnictví udělal srandu, protože jsem ještě neviděl, aby měl MAC-10 cca 80+ nábojů (a to ani s prodlouženým zásobníkem). Pacho a Gilberto jsou strašně sympatičtí a věřím tomu že tato série bude mít ještě tu pořádnou šťávu. ()

Sleduj tok peněz (2017) (S03E03)

Tady se mi to začíná skutečně líbit. Mnohokrát jsem čekal že se zde konečně semele něco pořádného krvavého, a ono zase nic. Nevadí, tohle mě prostě více vtáhlo do děje. I když je Pacho homosexuál, působí na mě jako nejsympatičtější charakter právě třetí série. V druhé sérii se mi nelíbil, ale tady ho hraje zatím opravdu parádně. ()

Šach mat (2017) (S03E04)

Paráda. Tak konečně se to začíná pořádně rozjíždět. Jsem zvědavý zda zůstane Gilberto za mřížemi na delší dobu, nebo ho z toho jeho společníci vysekají. Ani bych se tomu ale nedivil, když toho měl podplaceného více než Pablo. ()

Miguel (2017) (S03E05)

První část tohoto dílu mě docela nepěkně nudila. Ta nejlepší část přišla až v druhé polovině a ta atmosféra byla fakt vynikající. Docela pěkné jatka v jednom baráku. Jorge má strach a proto se z něj stane krysa. Jsem zvědavý, co bude dál. ()

Nejlepší plány (2017) (S03E06)

Mně se tohle za poslední epizody líbilo asi nejvíc. Jorge se mi i v roli práskače dost líbí a odpověď Cali cartelu je jediná - válka. ()

Sin Salida (2017) (S03E07)

Z té scény kdy skoro zatkli Miguela jsem fakt nechápal - aneb korupce, korupce a zase ta korupce. Paráda. ()

Convivir (2017) (S03E08)

Nechápu, jak se Salcedo z této situace mohl dostat živý. Sice ještě není konec, ale prostě to nechápu. U této třetí série je klasika, že první část dílu je taková kecací a akce se dostane až v druhé části. Už mě to ani nijak nepřekvapuje.. ()

Todos Los Hombres del Presidente (2017) (S03E09)

Prostě nevěřím, že měl Jorge takové štěstí.. Jsem zvědavý na toho prezidenta. Ještě to nekončí :) ()

Návrat do Cali (2017) (S03E10)

[b]!!!SPOILER!!![/b]Takové druhé finále dá se říct. Bossové z Cali doufali, že přijde na řadu prezident, na to se však ale přišlo. Mrzí mě Pachova smrt, byl to fakt frajer a nakonec jen taková nedůstojná smrt. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

House of Cards skončí šestou sérií

House of Cards skončí šestou sérií

01.11.2017

Streamovací služba Netflix se před pár lety vrhla na seriálovou tvorbu. A dnes už víme, že to bylo skvělé rozhodnutí, jež nám dalo Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black nebo The Crown.… (viac)