Gentlemani z Cali svolávají své spolupracovníky a pořádně je překvapí nečekaným oznámením o budoucnosti svého podnikání. (Netflix)

MovieMan7

Bohužel jsem si myslel, že se toto stane. Slabší epizoda na rozjezd, i po tříměsíční pauze od Narcos. Sice se nám otevírá prostor na zajímavé dějové linky, ale akce v tomto díle moc nebylo. 80% ()

muti

Ľudia už majú podľa mňa príliš vysoké nároky, obzvlášť na prvé časti novej série. Za mňa krásne 4. Sieť informátorov je parádna, vedeli kam tie peniaze treba naliať radšej než zakopať kdesi na záhrade. Keď sa na scéne objaví starý známy agent CIA tak sa vždy všetko nejak zamieša, som zvedavý ako dopadne jeho postava ()

LadyRainier

Lidi neblázněte !!! Co to tu čtu??? :-D Vydržte a budete po zásluze odměněni !!! Já se od toho po čtvrtém díle už nemohla odlepit ...Jak to můžete hodnotit, sotva to začalo??? Za mne naopak ...mnohem, mnohem lepší než Escobar. A to jsem si nikdy nemyslela, že to napíšu ...PS: Scéna z kadeřnictví se hned zařadila mezi moje TOP. ()

Davidaxik

Seriál pracuje s tím co umí nejlépe. A to Atmosférický ráz, perfektní hudbou podkreslené pozadí celého dílu a naprosto brutální zpracování vyprávění příběhů a do toho zakomponovaná fakta!! Seriál úvodem začal tím nejlepším co umí. Perfektně navázal né příliš přehnanou akcí. A dokázal že se rozhodně nenechá zaskočit tvrdou konkurencí tohoto roku. I přestože to mohlo býti lehounce lepší. Mohli jen poukázat kam se poděl Blonďatý kolega. Pořádně rozporcovat smrt nejvtšího barona. A trochu lépe představit nové dva agenty co se vrhnou do boje s kartelem… plus samozřejmě mohli poukázat nějaké vedlejší větve kartelu. Né se jen upjatě držet jediné výchozí větve. A vlastně všechny vedlejší spláchnout, i přestože je to celkem logický krok. I tak byla epizoda báječná, já se jen těším na další díly. ()

antolikopoli

Staré tváre mi chýbaj,dvojnásobne to platí o Pablovi. Myslím že jeho maličkosť nenahradí nikto ani z polovice. Možno sú to len ukvapené závery ale zatiaľ gentlemanom z Cali chýba výrazná časť cesty. Dúfam že sa to obohatí v každom smere. Pilotná epizóda to ma ťažké, to píšem všade, tu to platí extra po luxusné zvládnutých predchodcoch je začiatok tretej série úplný priemer, 5/10 PS. Viem že prídu lepšie chvíľky, vďaka extra luxusnému koncu. ()