Shakaar

Už minulý díl ukázal, že seriál má obrovský potenciál. Špionážní zápletka mi připomíná starou dobrou studenou válku. Dvě strany, absolutně nepřípustné pašování předmětů, lidí. Veškeré narušení se rovná skoro vyhlášení války. Seriál uceleně taky rozvádí změny v rámci dějin, rozhodnutí jednotlivců a v podstatě nutí člověka přemýšlet jak by jednal v takovém či jiném případě. Seriál se navíc rozhodně zvedá na rozdíl od druhé či třetí epizody. Nečekám že to bude akční záležitost, ale má rozhodně našlápnuto být seriálem roku. ()

Durgas

Seriál sa riadne rozbieha. Špionážna časť začína byť veľmi zaujímavá a v tomto momente som už dosť zvedavý čo z toho bude. Personálna časť oboch Howardov je v tomto diely len čerešnička na torte veľmi podareného dielu. ()

choze

Čím dál víc si uvědomuju, jak skvěle je to napsané. I když třeba rozhovor v masně mezi starým přeběhlíkem a zabijákyní je působivý tím hereckým výkonem, kdy na přeběhlíkovi vidíme, že pochopil, že na konci rozhovoru zemře a jak se s tím těžce smiřuje, ale přitom neztrácí důstojnost. Z hereckého hlediska si taky užívám každou scénu se Stephenem Reou coby záludným Alexanderem Popem. Stejně jako minule to má hodně silný emotivní závěr na obou stranách, až mi vhrkly slzy do očí. ()

Martrix

Konspiračni linka mě moc nebaví. I když je ta studená atmosféra východního Německa působivá, mnohem zajímavější je sledovat vztahové linie Howardů a kochat se tím, jak funguje přeskakování z jednoho světa do druhého, aniž by divák tápal, která postava kam patří. Je to divácky nepřívětivé, ale díky té odtažitosti pak o to víc zapůsobí okamžiky, kde se "hodný" Howard, slušný, bezelstný a prostý člověk, pokouší pomáhat, aniž by věděl, která strana je vlastně ta dobrá. Jeho dialogy jsou velmi lidské a osobní a tento díl zdobí. ()