Policistka Eun Si-yeon (Hyo-jin Kong) je po zpackané akci degradována a přeložena k dopravákům. Její nová šéfka Woo Sun-young (Hye-jin Jeon) ji dá do týmu s mladým, bystrým policistou Suh Min-jaem (Joon-yeol Ryoo), který má talent nejen na řešení případů, ale i řízení aut. Společně se pak snaží zatknout bývalého závodníka Jung Jae-chula (Jeong-seok Jo), který nyní podniká a nerozpakuje se při tom podplácet ani páchat zločiny. Jeho zatčení ovšem nebude vůbec jednoduché. (LangiJ)

LangiJ

Těšila jsem se, ale nějak to nenaplnilo mé očekávání. Herecký obsazení skvělý, Kong Hyo-jin role drsné policistky sedla, asi role, kde se mi dosud nejvíc líbila, koktající záporák Jo Jung-suk byl správně vyšinutý a vševědoucí Ryu Jun-yeol se taky činil. Se šíleným růžovým přelivem jsem vůbec nepoznala Keyho ze SHINee, takže jsem se na něj musela mrknout ještě dodatečně po zkouknutí :) Zápletka o zkorumpovaných policistech a flouktovi, který si dělá, co chce, protože může, mě ale příliš neoslovila. Některé úseky byly přesto fajn, napínavý, měly drive, ale jelikož to mělo stopáž přes 2 hodiny, bylo tam i dost míst, kde se to táhlo. Hlavně jak se ho pořád snažili dostat a ono furt nic, nic a nic... Na mě až mockrát tvůrci vymysleli záminku, aby se ze zatčení vykroutil. ()

EvilPhoEniX

Han Jun-hee debutoval skvělým thrillerem Chinatown a nyní propadl do béčkových vod s nepřílíš zajímavým námětem o autech, závodění a dopravácích. Vzhledem k tomu, že film má přes 2 hodiny a akce je tu minimum se to celkem slušně táhne, koktavý záporák spíš leze na nervy, než aby zaujal a z hlavních hrdinů taky nikdo moc nezaujme. Natočeno sice schopně a došlo na dva slušné souboje, ale nebavilo mě to. 40% ()