Muž so ženou stoja pred ťažkou úlohou. Musia zabiť chlapa v kostýme Santu Clausa, ktorý vyvraždil ich blízkych. Objaví sa ale jeden nečakaný problém. (Marceloo)

SOLOM.

Vánoce jsou sice už dávno v trapu, ale když už jsem na tento krátkometrážní snímek zrovna narazil, tak proč se na něj nepodívat. Zázraky se však nekonali a na tři hvězdy to není ani omylem. Začátek sice vypadal slibně a já byl zvědavý, jak se bude děj vyvíjet dále, ale místo pořádné krvavé odplaty jsem byl odměněn nudným postáváním a jedním rozmáchnutím. No to teda bylo velké terno… ()

Marceloo

Muž so ženou stoja pred ťažkou úlohou. Musia zabiť chlapa v kostýme Santu Clausa, ktorý vyvraždil ich blízkych. Tomu bráni jeden neočakávaný problém. - Podarený krátkometrážny horor, ktorý režisér vytvoril preto, aby sa odvďačil hororom, na ktoré sa v detstve s kamarátmi tak rád pozerával. Ako chlapovi sa mi na to pozeralo trochu ťažko, ale presne to chcel režisér dosiahnuť, takže jeho snímok funguje. Pred príchodom Vianočných sviatkov sa oplatí venovať tie štyri minútky tomuto dielu. ()

Sadova302b50

Kdepak, úvoní scéna a několik prvních vět lákalo diváka, že se má připravit na zajímavý průběh. Když už se snímek troufá nazývat hororem, musí zde být alespoň trocha napětí a tísnivé atmosféry, a to i v případě hororové komedie s prvky černého humoru. Ničeho takového se nám zde nedostává. Režisérův záměr vyjádřit poctu je chvályhodný a sympatický, ale naopak oba aktéři na mě působili chvíli dosti bizarně a na konci mi přišlo, že je snímek veskrze fádní. Jedna hvězda. ()

• Režisér Nicholas Payne Santos chcel krátkym filmom zobraziť ako si váži úlohu takzvaných Final Girls, a teda žien, ktoré v hororových snímkoch väčšinou ako jediné prežijú. (Marceloo)