Never Hike Alone

Turistove schopnosti prežitia sú vystavené skúške, keď narazí na pozostatky opusteného tábora a objaví jeho temné tajomstvá. Legendárny Jason Voorhees je späť aj so svojou ikonickou hokejovou maskou. (Zeker)

Vena69

Nebylo to úplně špatné, ale je poznat, že se jedná o amatérský film. Never Hike Alone trpí nedostatkem zajímavých postav, slabší kamerou a pomalým rozjezdem. Jde o to, že se na začátku filmu objevují pouze 2 postavy - Jason a jakýsi YouTuber chodící po lese. Problém je v tom, že Jason mi byl mnohem sympatičtější, takže jsem fandil jemu a ten YouTuber mě moc nezajímal. Některé záběry v soubojích mezi nimi působí dojmem, že postavy nejsou ve scénách společně, ale každý točil scény sám a ve střižně to pak slepili dohromady. Konec je z celého filmu zdaleka nejzajímavější, v posledních pár minutách se děje víc než v prvních 20. Provedení je ale bohužel pořád docela slabé, nestačí na víc než na 2 hvězdičky z 5. ()

BoredKid

Jeden z najlepších fan made movies na tému Friday The 13th a Jason Voorhees ever. Bez debatky. Vincente DiSanti uvaril z čistej vody chutnú polievočku a originálny look Voorheesa je pekný! Sám režisér je velký fanúšik série a to čo vykúzlil za low budget z vlastného vrecka necelých $19 000 je rešpektuhodné a som rád, že vďaka podpore fanúšikov, collectorov a horrorových nadšencov sa mu náklady pomaličky vracajú. Minulí mesiac sa mi podarilo zohnať jednu zo screen used masiek :) Asi jeden z najlepších kúskov v mojej kolekcii. ()

Kolssteyn

Oproti volnému pokračování Never Hike in the Snow byl toto skvostný počin, hodný regulérního pokračování, klasické série Friday the 13th. Skvělé postupy, a tribute to 80's horror movies! ()

tXtX

Fan made Piatok trinásteho, ktorý pôvodnej sérii v žiadnom prípade nerobí hanbu, práve naopak. Je to k zhlidnutiu úplne zdarma na youtube. 75% ()