teekanee

Jeden z těch seriálů o jejichž existenci jsem se dozvěděl až díky čsfd za což sem fakt dost vděčnej. První série je totiž opravdu neskutečně našlapaná jízda plná cestování časem, kokainu, nekorektního humoru, zdařilé akce, ale i až nečekaně sympatických a prokreslených charakterů. Zároveň si ale dokážu představit, že seríál není pro všechny, Opravdu musíte mít nakoukáno, ale i nahráno aby jste si užili všechny ty vkusně zakomponovaný odkazy na scifi popkulturu. Cestování časem žeru a tady je ho opravdu hodně a je udělaný naprosto skvěle. Z některých situací z toho vyplývajících sem se vyloženě řezal smíchy. Opravdu pochválit si zaslouží herecký obsazení. Hutcherson je tu opravdu fajn v pohodě týpek, ze kterým se člověk snadno ztotožní, ale největší hvězdou je tu určitě Derek WIlson v roli Wolfa. Dámy a pánové takhle výborně napsanou a zahranou postavu jsem v tomto seriálu opravdu nečekal. Ze začátku se vám zdá jako dost generickej drsnej týpek, ale stačí pár epizod a budete z jeho hlasu a hlášek chcát smíchy. Postavě ani nechybí její citlivá stránka a projde neskutečným vývojem. Vlastně ani nemám první sérii, co vytknout. 94% ()

husokachna

Chvílema je to vyloženě geniální, výborný vtipy, sympatická hlavní trojka a šílený ujetý hrátky s časem. Co chtít víc. Dám si to určitě ještě jednou a myslím, že zvednu hodnocení na pět. ()

iXtr3m3

Terminator meets Back to the Future meets Rogens Factory = Psycho. Jooosh ako hlavný hrdina až druhý, Tiger tretia, Woolf-hart jednoznačná hviezda seriálu. Odkazy na popkultúru naprieč cca 70 rokov od 50tych rokov do blízkej budúcnosti (zdravím arcilotra James-a) pecka. Hudobný podmaz v rokoch 80tych a 90tych pecka. Teším sa na pokračovanie. ()

rotel

Očakávania boli dosť vysoké, no ak by nestrašil COVID-19, asi by som to zabalil po pár častiach. Som fanúšik sci-fi, mám rád aj paródie, no toto bolo už často za hranicou. Priaznivcov si to našlo, no pokračovanie už pre mňa určite nieje zaujímavé. ()

ScarPoul

Vtipné, inteligentné a nekorektné. Je to presne ten typ seriálu do ktorého sa musíte zamilovať ak máte radi sci-fi. Hutcherson ťahá herecky celý seriál a ide mu to parádne. Postavy si hľadajú k divákovi cestu len pár minút. Odvtedy je to skvelá zábava s množstvom odkazov na výrazné a kultové diela. Som strašne rád, že som na tento klenot natrafil. A som veľmi rád, že aj napriek uzatvorenej sérií, ideme s hrdinami ďalej. Bavil som sa riadne. Prvá séria - 80%. Diel v dome Jamesa Camerona bol top. ()