Šestidílný seriál natočený podle scénáře Petry Soukupové vychází z populárního blogu herečky Marie Doležalové. Stejně jako ve svých deníkových zápiscích v něm s nadhledem a upřímností zasvětí diváky do nepsaných pravidel hereckého podsvětí a soukromí a umožní jim nahlédnout do soukromí herců, jejichž každodenním chlebem jsou role v nekonečných seriálech, přebíhání mezi papundeklovými ateliéry a špatně placenými kšefty, natáčení tolik nenáviděných milostných scén nebo boj o role, kvůli kterým jsou nuceni hubnout, přibírat, stříhat si vlasy nebo se jinak ztrapňovat. Co dělají herečky, když je nevidíte, prozradí internetová televize Stream.cz. (Stream.cz)

markotter

Marii Doležalovou mám moc rád, její knížka se mi líbila a tak i když tenhle seriál by určitě potřeboval lepšího režiséra, tak mě příjemně pobavil. Hrát tam kdokoliv jiný, tak bych ale asi 3 hvězdy nedal. ()

Likan7

Jednoduché, občas vtipné a s kupou známých herců a několika dobrými momenty. Nápad to byl rozhodně dobrý, jen je škoda, že nebyl dotáhnut k trochu lepším výsledkům. Doležalová je fajn, Vagnerová (kterou jinak žeru) často trapná. I tak to ale díky velmi krátké stopáži příjemně odsýpá. ()

swinevenca

Mám pro tvůrce 7 zpráv, 3 dobré a 4 špatné. Ty dobré: Dodesetiminutový formát je pro mě momentálně maximálně vítaný, sonda do hereckého zákulisí nezní vůbec špatně a Marfuška je hezké děvče. Ty špatné: Marfuška není dobrá herečka/zde hraje nesmyslně afektovaně, s Vágnerovou mám ještě větší problém, hlubší sondu zvládnu i krumpáčem do skály a za čtvrté bude moje klení u toho vtipnější a přirozenější než tenhle projekt. Ten chce být komedie/životopisný/dokumentární/erotický a přitom působí jako loutkový. ()

Teron

Když jsem na to narazil, trochu jsem si odfrkl ve stylu "zase Doležalová". Ne, že bych proti ni něco měl, ale v krátké době třtí podobá původního tématu je trochu moc. Pravdou ale je, že jsem z původního blogu četl asi dva články a knihu neměl v ruce vůbec, takže jsem si po drobné úvaze vyplněné prvním dílem řekl proč ne. Hele, ono to není vůbec marný...první díl je možná trochu nejistý, ale Steindler je super a závěrečný dueů s Vagnerovou je jednoduše nádhera. Tandem těch dvou holek funguje i nadále, takže zatím spokojenost. ()

Alagaesie odpad!

„Kdo? Tak ta se nehodí vůbec nikam!“ Obtloustlá blbka se snaží vytřískat s nějákýho debilního bloginu lowe stůj co stůj. Kurva, cože? – jasnej koš! (první díl nedokoukán - v rámci zachování vlastního zdraví). ()

rottencom

Soudě podle zatím odvysílaných dílů jde o nepříliš povedenou, i na těch pár minut zbytečně rozvláčnou a nenápaditou adaptaci Mariiny předlohy, která je oproti tomu čtivá a zábavná. Ale největší slabina je to její drmolení: "dbrýdenjmnujisemriedležalváajsmherčka..." - twl, kéž ji předabuje Přeučil, ten aspoň umí otevírat hubu a intonovat! Jestli se to stane, tak nechávám tři z pěti. ()

Melodrama

Četla jsem knihu a někdy jsem vyprskla smíchy, to se mi zatím u filmové verze nestalo .. ale Marie je sympatická a seriál je povedený. Určitě stojí za to ho vidět a dozvědět se zajímavosti z hereckého prostředí ... ()

710.cz

Já to fakt nedávám. Možná je to tou hlavní představitelkou. Neznám ji, možná na divadle skvělá, ale do TV formátu je ten její přepitvořený, přehrávající kukuč se záchvaty mimiky prostě moc. ()

X-256

Mně se Doležalová jako ženská vážně moc líbí. Ale její proimigrační propaganda zaměřená na děti mi absolutně zvedá žaludek. Poprvé ve svém relativním mládí zažívám pocit, jaký museli mít moji rodiče a prarodiče, když byl v jejich okolí estébák nebo antichartista.Proto se na seriál nemůžu dívat objektivně. ()

slatkakuca

Celkem mě to bavilo, téma je atraktivní, ale občas jsem nedávala herecké výkony (její přítel) a dost situací mi přišlo vyhrocených, trapných a zbytečných. I tak dávám 3,5 hvězdičky ()

vavria01

Nešťastný formát pro jinak zajímavý a vtipný blog oblíbené herečky. Seriál zachraňuje pár vtipných scén a výkon Hany Vagnerové. ()