Detektívi z oddelenia narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) sú pridelení k údernej jednotke, ktorej úlohou je zastaviť prísun extázy do mesta. Behom vyšetrovania zhodou okolností odhalia rozsiahly konšpiračný plán bezcitného drogového bossa Tapia (Jordi Molla), ktorý chce rozšíriť svoje impérium a ovládnuť obchod s narkotikami v celom meste, pričom hodlá zabiť každého, kto sa mu postaví do cesty. Veci sa ďalej komplikujú, keď sa Marcusova pôvabná sestra Syd (Gabrielle Union), tajná agentka vládnej organizácie pre boj s drogami, dostane behom krížovej paľby do zajatia zločincov, čo oboch hlavných hrdinov prinúti zájsť až na hranicu zákona. Medzi Mikom a Syd sa začne rozvíjať romantický vzťah, ktorý jej prehnane starostlivého brata privádza k šialenstvu. Marcus a Mike sa však musia povzniesť nad rozdiely vo svojich povahách a spoločnými silami zvrhnúť Tapiu a jeho drogové kráľovstvo. Keď sa Syd a jej tajná identita ocitnú v nebezpečenstve, je zohraté duo jedinou šancou na jej vyslobodenie... (TV Markíza)

Leonidas394

Výborný akční nářez, skvěle jsem se bavil od první do poslední minuty, nevím proč tady někteří tento film tak kritizují, ale pro mě je to jeden z nejlepších akčních filmů. Dobré akční scény, výborný humor, scéna s myšima je nezapomenutelná. ()

dannypajinky

tohle je prostě pecka když čtu tady ty komenty tak ok každý má jiný názor ale akce,hlášky prostě mě to bavilo a baví pokaždé když se na to koukám ! doporučuji! PS : žráááááááádlo tohle je bašta prdel nadevše jedem kotě :P :D 95% ()

Milda4444

Nechápu hodnocení některých lidí tady....jde prostě o akční komedii a těch akcí je tam plno a dát tomuhle filmu jednu nebo dvě, snad dokonce ho dát do odpadu???? Viděli jste někdy vůbec béčkovej film????? Ten si zaslouzí takové hodnocení.... Dobrá kamera, skvělá hudba, prostě skvělá akční podívaná a že jsou tam trapný hlášky? Je to akční komedie proboha...možná by pro vás byl lepší film ..."Masakr na střední škole". U mě prostě dobrý ...na jedničku to prostě nemá, ale je to dobrý a dá se na to koukat furt....dabing je sice trochu na hovno..., ale v originále je to pecka 4 * ()

Rathe

Abych pravdu řekl, tak na Bad Boys II se mi koukalo mnohem lépe než na 1. díl. Spoustu vtipných a zajímavých scének doplněné hláškami od Willa Smithe a Martina Lawrence neměly chybu. Já osobně akční filmy můžu a jako jsou tyto ty prostě musím! Proto nemůžu dát nic jiného než plný počet. Jenom škoda některých scének, které ten film jen zbytečně prodlužují. Ale akce je na výbornou! ()

Rorschach_SK

POZOR!!! POZOR!!! Hlásenie. Michael Bay sa utrhol z reťaze, opakujem, Michael Bay sa utrhol z reťaze. Bad Boys 2 prekonávajú svojho predchodcu vo všetkých smeroch. Michael "Malrboro" Bay dostal viac než štedrý rozpočet, ktorý využil dostatočne a ešte mu niečo určite ostalo na štetky, chľast a extázu. Dočkáte sa strhujúcej, zmyslov zbavenej, explozívnej, monumentálne akcie plnej prestreliek a výbuchov. Bay sa nezastaví skutočne pred ničím, za čo schytá od citlivejších pováh hejt najvyššieho kalibru. Pokiaľ Vám prekážajú mŕtvoly (nie nemyslím tie, ktoré stihne "vyrobiť" ústredné duo) lietajúce po ceste a autách (občas odletí nejaká tá hlava, poznáte predsa mŕtvoly, nič nevydržia), nejaké to prešmatrávanie v ich dutinách (teraz nemyslím fakt žiadne prasačinky, teda trochu áno), či čerstvo naporcovaného a naloženého ruského mafiána (nie, nie je to kubánsky recept na utopence), pokiaľ máte morálny problém s tým, zjazdiť v Hummery svah skrz chatrné príbytky miestnej favely (je predsa úplne logické, že boli všetci vyvalený na pláži, a nikomu sa nemohlo nič stať) - tak sa tomuto snímku vyhnite oblúkom, asi ako mníška miestnemu bordelu. Ústredné duo Smith a Lawrence hláškuje, strieľa, hláškuje, tancuje, strieľa a koniec zas hodia nejakú tú hlášku - všetko v rytmoch Bad boys. Rozdajú si to s Ku-klux-klanom, Jamajčanmi a na Kube rozpútajú novú revolúciu, popritom Smith stihne zbaliť jednu ebenovú "číču" a Lawrence si kúpiť dva bazény. Ťažko vypichnúť nejaké akčné scény, ale minimálne prestrelka s Jamajčanmi v uliciach a na moste + prestrelka v dome (scéna s točiacou sa kamerou), tak tie by mohol Bay vyučovať. A ešte jedna vec, že som sa nezmienil o nejakom zmysluplnom deji? Z toho si nič nerobte, žiadny tam nie je - je to ako s luxusnou štetkou, keď si ju zaplatíte, tiež nečakáte, že s ňou budete rozoberať teóriu relativity. ()

Michal_Murin

Oproti prvej časti si myslím, že sa film trochu zlepšil. počas sledovania som mal pocit že sa dej chýli ku koncu a v tej chvíli sa opäť skomplikoval. O zábavu sa opäť postarali dvojica Smith a Lawrence, takže si myslím že film zaujme. ()

PsenickaR

Na rovinu vím, že jdu proti mnohým hodnocením, ale nemůžu si pomoci, protože jsem se neskutečně bavil. Uznávám, že nejlepší co Bay natočil je a zřejmě i zůstane Skála. Ale druhý díl Mizerů je taky parádní a mnohem lepší než předchozí. Bay přidal na stopáži, na akci, na humoru, na drsnosti, na hláškách a mě se ta jízda prostě líbí. Ano, místy je to už opravdu na hraně, zejména scény v márnici, nebo honička a vypadávající nebožtíci. Ale ještě se to dalo, protože se na to sakra dobře dívalo a celé to plynulo tak jak mělo, možná i rychleji, než by se hodilo, protože co všechno sem zvládli autoři nacpat… Ku klux klan, drogový dealer z Kuby, ruská mafie, místní gauneři, kteří přepadávají co se jim zrovna dostane pod ruku, hodně silný koktejl, který tvoří opravdu nadupaný akční film s drsným a cool Willem a jeho vtipným kolegou Martinem. Ti dva, když se do toho pustí, lnechávají mrtvoly všude kde můžou a ještě u toho cedí neskutečné hlášky. Jeden z mých nejoblíbenějších akčních filmů, nemůžu prostě jinak. A ano, není to úplně dokonalé, pocitově ten závěr na Kubě mi tam moc nesedl, možná bez něj by byl film i pro více lidí snesitelnější, ale zase to byla další porce akce, tak proč ne… Kéž by byla i ta trojka…Ti dva maníci mě prostě baví. ()

SNCIS

Hlášky: Marcus: "Miku ten chlap mi míří na hlavu!" Mike: "Vsadim se že přestane až mu do oka mlaskne kulka." / Mike: "Buď dáš tu pistoli dolů a já ti z milosti možná flusnu jednu do ramene nebo si dál hraj na Bonda a já ti jí zavrtám pěkně do hrudníku." / Marcus: "Miku je tady jeden fotr co šuká se starou člověče,on jí snad propíchne skrz." Mike: "A jak mi má ta informace pomoct v mý práci?" Marcus: "Šoustaj jako my." / Mike: "Modrá síla vy rasisti. Maiamská policie." Marcus: "To čumíte dva negři!" / Mike: "Už jsi to někdy dělal s chlapem?" Reggi: "Ne." Mike: "A chtěl bys?" / (Honička na dálnici.) Marcus: "Viděls to?" Mike: "Shazujou auta? Myslíš, že sem si nevšim?" / Marcus: "Tohle je ten plán B?" Mike: "Ne, teď už je to plán C!!!" / (Před americkou základnou na Kubě.) Marcus: "My sme Američani.Platíme daně.Je střílejte!" / "Dopředu spolu jdem i spolu umřem,jsme ostrý hoši,tak i žijem." / "Lumpe, lumpe co si jen počneš až do cely svý v slzách zapadneš. Budeš se třást až ti chleba s paštikou budou krást." Mike: "Nauč se konečně slova." Marcus: "Většinou zpívám refrén." - Akční klasika. - 80%. ()

Denzen

To je tak, keď proste spravíte totálne šialený film o drogách, hispáncoch a o akčných naháňačkách s lietajúcimi a vybuchujúcimi autami. Potom je tu polovica ľudí, ktorí budú film milovať a druhá polovica, ktorá bude film nenávidieť. Ja sa prikláňam k prvej. Samozrejme, mohli by ste tam nájsť množstvo chýb a blbostí, ale čo na tom, keď forma, akou sú Bad Boys 2 spravovaný, je tak neuveriteľne zabávná? Toto je ten Bay, ktorý mi v dnešných časoch nudných Transformerov tak strašne chýba. 80% ()

AdasBadass

Bad boys, bad boys, Whatcha gonna do, Whatcha gonna do when they come for you? Smith borec, Lawrence mrzout tahle dovjka mě vždycky pobaví a to můžu vidět kolikrát chci. Hele hlavně klid WHOOSAááá. Téhle našlapané akční komedii opravdu nic nechybí. Pecka!!! ()

Tomas129

Opět jsem se parádně bavil! Je to luxusně ulítlé! :-D Opět dvojice Smith - Lawrence byla k popukání a za to 5*. Avšak za ostatní věci, jako děj, nereálnost a přece jen přehnanost v akcích, kde to přehnané být nemuselo 3*. Suma sumárum 4*. ()

onevoice

Tu už je vidieť oveľa vyšší rozpočet. Ešte viac to vybuchuje, strieľa, rozbitých aút neúrekom a humoru samozrejme. Proste zábava od začiatku až dokonca. ()

megacik

Už keď tí zlí brali do ruky ten kamión s autami, už som vedel, že je zle :))), toľko zničených áut(dokonca aj loď) počas jednej naháňačky som ešte v žiadnom filme nevidel. Ale Ferrari sa držalo, len zopár škrabancov, podobne ako hlavní hrdinovia. Ono treba aj vedieť počas streľby odparkovať, pričom dôležité je neschovávať za Ferrari, ale za cudzie autá, lebo by sa mohlo aj "oškrieť". Každopádne bola to super-akčná mlátička všetkého možného, nejakú logiku to všetko ale nemalo, humor tiež len taký slabunký....ale občas som sa zasmial. ()

mistr97

Druhý díl Mizerů je ve srovnání s tím prvním o trochu vážnější. Je to o něco více akční thriller, kde není nouze ani o napětí. Vyspělejší pojetí však lehce odnesl humor, který je o úroveň horší. Nechybí sice neustálé blábolení, ale témata těchto slovních výstřelků se v průběhu filmu opakují a už to není ono. I když pro „woosah“ to tak úplně neplatí. :-) Bál jsem se délky filmu, ale překvapivě ho akční scény a příběh dokázaly slušně vyplnit. 75 % ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí

27.09.2007

Když necháme stranou Mizery 2, v nichž opravdu nebyla nouze o krvavé gejzíry a zpomaleně prskající mozky, Jerry Bruckheimer v posledních letech točil jeden rodinně laděný přístupák za druhým. To víte… (viac)