Táta na plný úvazek

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2015, 62 min

Co se stane, když ze zaběhlého fungování dvou rodin odvezeme ženy na týden do wellness a muži zůstanou doma s dětmi sami? Jak se pánové vypořádají s chodem domácnosti a starostí o potomky?
V nové reality show vám představíme rodinu Šustkových a rodinu Mňukových od Rychnova nad Kněžnou. Radka a Petr Šustkovi jsou spolu deset let a mají pět dětí: Lauru (7), Agátu (5), Samuela (3) a dvojčata Klaudii a Amálku (6 měsíců). Radka je energická, přísná a důsledná. Petr pracuje u policie a v domácnosti je tím benevolentnějším, kdo občas přísnou morálku poruší. Pavla a Honza Mňukovi jsou spolu pět let, mají jednoho společného syna Tobiáše (3) a z Pavlina předchozího vztahu syna Jakuba (7); kromě toho za pár měsíců čekají další přírůstek do rodiny. Pavla je hodně pečlivá, má ráda pořádek a celou domácnost má na povel. Honza je klidný, pracovitý, k dětem se ale moc nemá. Je sice hodně trpělivý, ale když vybouchne, tak to prý stojí za to. Ani jedna z žen nikdy neopustila svou rodinu na více než jeden den, týden bez jakéhokoliv kontaktu s blízkými je pro ně velkou výzvou. Ta ovšem čeká i na oba muže, Petra a Honzu. Mají tak šanci vyzkoušet si, jaké to je starat se o chod domácnosti úplně sami. Jak to zvládnou a co tato nová zkušenost přinese oběma rodinám? (TV Prima)

MikeCool

TV-pořad. Taková zoufalá snaha vyrovnat se Výměně manželek kolegyně Novy. No, koukat se na to dalo. Bylo to občas trošku kýčovité, ale záměr tohoto pořadu se vydařil, podle mě. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 50% (2*) | ()

LadyPupu

Je docela fajn, koukat se na to, jak otcové zvládají děti sami. Bez chytrých rad svých manželek. Žádná velká dramata se nekonají, což má zároveň za příčinu i to, že je to taky tak trochu nuda. ()

Larikazka odpad!

Co si budeme ani ty děti mě prostě neobměkčí. Si představte...sednete si k televizi, po 15minutách reklam se objeví na obrazovce znělka pořadu, ok sedíte dál, poté co se 3minuty díváte na samotný pořad cvak reklama, čekáte dalších 5minut, kratší znělka a pokračování pořadu.... a pak zjistíte, že ten pořad stojí za úplné kulové!!!!!! skoro 2 hodiny v záchodě ku..(levnápracovnicenaD1) ()