Terrifier

Počas Halloweenskej noci dostane polícia oznámenie o tom, že istý muž v obleku klauna zavraždil dve osoby. Zdá sa, že ide o žart, ale v skutočnosti sa v meste prebudil vraždiaci klaun s menom Art, ktorý je pripravený zničiť každého, kto sa mu postaví do cesty. (Marceloo)

CharlieSs

Z klaunů jsem posraná až za ušima a tohle je ten nejodpornější, jakého jsem kdy viděla. Kurva ale tolik nelogičností v tom filmu bylo, že to není možný. Jak někdo může přežít s prostřelenou hlavou? Ta šance je téměř nulová... Ten konec mi zkurvil celý zážitek. Sice i tak nejspíš už nikdy nezaspím, protože před sebou uvidím ten ksicht, ale... Uh. ()

Johny M.

Tady se dělí to zrno od plev, fajnšmekři od strávníků komerce, livingdead (kterej ztratil 84 minut svýho zbytečnýho života) a jeho schyzo-ségra od nás ostatních. 4,5* ()

helraiser

No řekněme si to na rovinu, tenhle film není pro každého. Příběhem je jednoduchej, psychopatickej klaun vraždí každýho koho potká a občas to je opravdu brutal hadr, opravdu se s tím nemaže. Klaun vypadá stylově, úchyl už od pohledu a práce mu jde pěkně od ruky až to kolikrát hezké není, sem tam se objeví i něco jako atmosféra, ale o tom to není, tohle je opravdu jen řezničina, jak vyšitá z 80.let. Fanoušci laciného gore budou chrochtat blahem, ostatní už méně. Můj šálek kávy tohle zrovna není, tak pro mne to je čistý průměr, ale dovedu si představit, že fanoušci gore to ocení i plnou palbou, protože to je opravdu řezničina, která se opravdu jen tak nevidí. ()

Vabr

Po tolika Tik Tok reakcí na Terrifiera 2 jsem se neubránil a musel se na to teda podívat. Už předtím jsem jedničku odsoudil, že ji sledovat nebudu, protože má mini budget, vypadá levně a ani mě to nezajímá. Nakonec musím sklonit poklonu, že s minimálním budgetem zvládli divy, které jsou působivé a dost brutální. Těžko se v dnešní době takový gore hledá. Což musím ještě ocenit víc, že to někdo točí, když se to hlavně točilo dřív před několika lety. Postavy jsou příjemné, hodí sem tam nějaký humor a děj šlape. Je jasné, že to je výpravou trochu levnější, když jsou pořád uvězněné v té samé budově, ale to ničemu tolik nevadí. Vyhodnocení: Docela milé překvapení a u rozřezání motorovkou bylo těžké nevykulit oči ()

andrew88

Tohle nebyl horor ale řádná ptákovina, u které jsem se ale dobře pobavil, takže nemůžu dát odpad. Klaun je perfektní maniak a některé jeho činy mě úplně rozsekaly viz. jízda na koloběžce :) Kdo neviděl neuvěří! ()

TomStrom

Přece jen to jde, když se na to jde fikaně. Skvělý retro look, povedená hudba a hlavně skvěle nadesignovaný a zahraný záporák. Trochu zamrzí, že to nemá vychytanější konec a celkem zbytečně působí i první a závěrečná scéna, ale jádro filmu je esencí starých dobrých časů, kdy ospalé teenagery porcoval Freddy Krueger a ve sklepě si motorovku šteloval Leatherface. Čtyři hvězdy bez mrknutí oka a jeden z lepších horrorů, co jsem během posledních měsíců viděl. ()

Shanen29

Ale ale,co se to zrodilo po dlouhé době?.Že by poslali amíci vzkaz po klaunovi,že s nima opět můžeme počítat?Jen tak dále Damiene Leone,velmi dobré. ()

.killer.

Nepovedené od scénáře až k postprodukci. Chybí tomu jakákoliv dramaturgie - představte si, že bodnete vraha do zad a místo toho, abyste to dotáhli do konce, tak si odběhnete za roh pro prkno, abyste ho mohli radši máznout po hlavě... jako fakt? :-) A takovejch blbostí je tam tuna. Tomu všemu bravurně sekunduje v některých momentech střih, který polovinu věcí neukáže - evidentně proto, protože nebyly prachy. Do toho všeho je půlka věcí zahrána tak amatérsky, že u toho snad režisér ani nebyl. A mohl bych pokračovat dál. Chápu, že se tu nebavíme o áčkové produkci a že k hororům se musí přistupovat trochu jinak, ale už jsem z takovejch malicherností přeci jenom vyrostl. Kdyby se to v kritických okamžicích netvářilo tak vážně, tak bych tomu spoustu věcí odpustil. Omluvte hvězdu navrch, kterou si tento film nezaslouží, ale hlavní zabiják mě, i přes svou nesmrtelnost, bavil. ()

hynopes

Každý má jiný vkus na horory a mně tento trash krvák stylem z 80´ opravdu nesedí. Jedna hvězdička za vydařený herecký výkon klauna. ()

ANTYCHRYST odpad!

Mám rád klauny!! Mám rád akci s nimi... Tvl ale to musí mít nějakou úroveň!! Nějaký děj.. kvalitu... atmosféru..dávat to smysl.. Tohle je amatérská kriplovska sračka s trapným zmalovanym.. idiotem..který jen všechny zabíjí radoby drsně.. kečup a levné triky tu jsou nonstop celý hovnofilm... k čemu je taková humusačina??? Co mě na tom má jako bavit?? Koukat na toho amatérského pablba jak šlape na hlavy..řeže těla..vše v kvalitě 80-let!! Už mě začínají nehorázně srat tyhle hovna co točí..a já nepoučitelný..stále dokola na to koukám... Hnus... To hodnocení je pro mě záhadou.. smutné jestli současnému horor fanouškovi stačí takováto levná.. bezmyšlenkovita Idiotina.... :( ()

Knor

Skvělá grindhousová vybíjená s šíleným klaunem, kterej morduje na 100 a 1 způsob každýho, co mu zkříží cestu. Ta sympatická hodinka a půl je jen přehlídka šášových dovedností jak dělat správně z lidí sekanou, nic víc a nic míň nečekejte. Tohodle šášu jsem si hned oblíbil, je to výbornej děsivej zmrd. Nej scéna - půlení pilkou :-) ()

GameboyNES

Kurdek filek! Po dlouhé době podařená vyvražďovací klauniáda. Hromada krve, slušné gore a sem tam i nějaká kozenka. Maska klauna hodně povedená. Trik s přeříznutím blondýny ruční pilkou na dřevo, od kundy až po hlavu, náramně šťavnatý. 89% ()

Chuppa

Ten klaun vypadal děsivě a ty vraždy byly brutální, toť ale vše. Příběh fakt špatnej a herecký výkony příšerný. Ztráta času. ()

Pitryx

Moje oblíbené gore, bohužel však proloženo více hluchými místy. Ty se daly v klidu zkrátit, například v tom občerstvení. Triky pořádné, poctivé, žádné digi, ke konci je to i napínavé. Úplný konec jsem nepobral, ale vůbec to nevadí. Mrtvých není až tak nějak moc. Klidně jich mohlo být více. Ale celkově ano, bavilo a líbilo. ()

Lyx

Nic moc no. Odkladal som si tento kúsok veľmi dlho. Čakal som na tú správnu chvíľu. Dnes som teda dostal chuť na Terrifiera. No nedostal som to, po čo som si prišiel. Dostal som úbohú gore zlátaninu bez príbehu. Jasné, svoje plusy to určite má. Klaun je neskutočne nepríjemný a scary, gore je na Béčkový horror na slušnej úrovni a herci sú sympatickí. No chýba tomu iskra. Chýba tomu niečo, vďaka čomu by som tento film dokázal pozerať bez toho, aby som každé 2 minúty kontroloval mobil. Vraždy nezaujímavé a úprimne povedané, neskutočne som sa nudil. Slabé, slabé, slabé. (komentár som písal počas posledných 20 minút filmu)Moje hodnotenie: 20% ()

Hyperbolic

Protože mám rád 80kový slashery, tak jsem od filmu měl jistá očekávání a přesto jsem byl příjemně překvapen, syrovost záběrů a praktické efekty působily stejným dojmem jako ony staré filmy, vážně super práce make-up artistů a kameramanů.. Premisa docela ušla a příběh (ikdyž jednoduchý) dokázal zaujmout a nebyla to jen "nějaká další vyvražďovačka", pár scén mě bude ještě chvíli strašit. Kdo dává odpad za amaterismus a dialogy by asi měl přehodnotit na jaké filmy se dívá a co od nich čeká... ()

Mamlas

Poměrně kreativní klaun, několik postaviček určených k zabití, starý barák. To je vše. Různě tam chodí, pobíhají, pokřikují a postupně přichází o život. Děj jinak nulový. Scénář byl velice groteskní a chování všech budoucích obětí plně tupé. Proto to působilo spíše jako hororová komedie. Dívat se na to dalo, ale bylo to velice hloupé. (27%) ()