Terrifier

Počas Halloweenskej noci dostane polícia oznámenie o tom, že istý muž v obleku klauna zavraždil dve osoby. Zdá sa, že ide o žart, ale v skutočnosti sa v meste prebudil vraždiaci klaun s menom Art, ktorý je pripravený zničiť každého, kto sa mu postaví do cesty. (Marceloo)

adamix

Terrifier pôsobí ako film, ktorý by vkľude pasoval do filmovej tvorby Tomyho Sixa k jeho slávnym ,,stonožkám", ale Leone si stvoril vlastného krvilačného a nekompromisného klauna Arta, ktorý nedá pokoj živej ani mŕtvej duši a pri ňom vyzerajú Michael Myers alebo Pennywise ako dvaja amatéri. Toto je jednoducho Grindhouse, ktorý si nedáva servítku pred ústa a donúti slabým žalúdkom zakryť si oči. Priamočiary krvák, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Beriem späť, Collector nebol sadista, pretože som ešte nevidel Arta v akcii :). ()

Blazkowicz

Čekal jsem to mnohem lepší teda. Jedna za gore (až moc na sílu možná) a jedna za klauna. Zbytek je otřesný děj a hnusný filtr. Navíc ta všudypřítomná levnost a nehereckost. 2* ()

djbarrel

Původní kraťas jsem neviděl. Takže nemůžu srovnávat. Tohle je klasická vyvražďovačka nejvýše B typu let osmdesátých, nicméně je to sranda. Debilní charaktery postav netřeba komentovat. Jako kraťas to ale muselo být dobré, protože v celém filmu už byla i docela nuda. 55% ()

J.Mayen

Pro mě osobně film balancuje na hranici 1 dne a dvou hvězd. Zase tak odvařenej toho co jsem viděl nejsem a divím se 57%. Jde o slabší Béčko nebo lepší Céčko. Začátek do doby vražd obsluhy ve fastfoodu navnadí,ale pak se z filmu postupně stává sračka. Oběti se chovají tak podle logiky, že udělám cokoliv abych chcípl. Nesmrtelný klaun je nekolikrát pobodán, postřelen, sundanej kusem prkna nebo železe,ale ani to ho neodradí aby dokončil to co načal. Nad tupostí všech obětí se vám chce brečet a koneckonců jim to utrpení přejete. Jestli se vrátím ke dvojce, která má být dokončená letos, to ještě budu muset promyslet. ()

wowylgu313

50% slasher alá klaun. Tady není moc žádná pointa. Prostě psychopatický klaun vraždí a vraždí a vraždí.  Od půlky dál už horší než ten začátek kdy si říkáte co bude a občas vás ještě pohltila taková ta strašidelná atmosféra. Konec už pro mně byl úplně páse a dokoukat to ale musíte že jo. Na toto téma jsem viděl lepší ale zároveň toto nelze brát jako úplný patok. :) ()

Nikolas__

Kdyby se první Terrifer zaměřil trošku více na hlavní postavu, potom by šlo na v průběhu ke konci něco cítit, takhle to vážně vypadá jen jako přehlídka krve, i když to tak ve skrze není. Teoreticky to je poměrně zajímavé a děsivé, v jádru věci i dosti temné, s plíživím podtónem. Jde to stěží vyjádřit ale ten film má prostě nezaměnitelnou atmosféru, drží se svého původního námětu, nijak nevybočuje. Na to že to má vizuál céčkové filmu, takový zvláštní filtr atd, to vypadá celkem k světu (subjektivně). Je to poměrně napínavé a v závěru je to dosti povedené, i když nic originálního nebo světoborného. Více zábavný mi přišla část, kde klaun ještě nezabíjel, a bylo to takové čisté, napínavé, atmosférické. Potom zaměnitelný slasher. ()

jokino

Za mňa 3* max. Čo sa týka klauna - sadistického, brutálneho, vraždiaceho, krvilačného psychopata, čo sa vyžíva v zabíjaní obetí - výborný. Gore a atmosféra, taktiež výborné. Ale nemôžem a ani neviem prekusnúť tie dementné výkony charakterov postáv hercov, kde jednoducho stupidita v "ne-myslení" vládne.. Pre mňa toto veľmi zhadzuje filmy všeobecne. Inak by išlo hodnotenie hore.. ()

brasek

Čistokrvná amatérska blbosť a to v celom rozsahu. Damien Leone je zakomplexovaný z klaunov a nehovorte, že nie... však všade nastrkuje smiešneho vraždiaceho klauna až je to trápne. Tento snímok je ďalšia urážka žánru horor, aj keď sa nájdu oveľa horšie snímky. ()

KayaCarter

Pořád jsem váhala mezi trojkou a čtyřkou, protože jsou tam fakt dobré momenty, které bych od filmu tohoto druhu opravdu nečekala, ale pak to zase srazí nesmyslné chování postav a kolikrát jsem si řekla : "Jo, dobře ti tak." Ale nejsem hnidopich, takže určitě za 4 s hvězdičkou. Klaun je frajer a opravdu rules. Takže doporučuji. ()

PanPyzamo

To co jsem od filmu očekával, tak to jsem taky dostal. Příběh byl celkem o ničem, ale scény s klaunem byly TOP. Objevil se ale rychle, což jsem nečekal. Na jednu stranu se není moc čemu divit, když má film jen něco málo přes hodinu a čtvrt. Čekat vás tedy nenechá a tempo je rychlé. Tím pádem se tedy neustále něco děje, což je dobré, protože jsem se ani na chvíli nenudil. Na jednu stranu to má i mínus, ale k tomu se ještě dostanu. Jak už jsem zmínil, tak samotný klaun byl opravdu výborný. Velice se mi líbila jeho maska. Bez pochyby jeden z nejlepších hororových klaunů. Co mu ještě přidalo kouzlo bylo to, že vůbec nemluvil, tudíž to v některých chvílích působilo velmi dobře, myšleno pro horor žánr. Co ale musím pochválit aspoň za sebe jsou brutální scény. Já rád takové drsnější momenty, ale pro někoho to bude možná spíš na obtíž, protože tohle byl snad nejbrutálnější horor, co jsem kdy viděl. Neříkám, že nejsou i drsnější. To vůbec. Já jsem hororů viděl celkem málo, takže věřím, že se najdou i několikanásobně drsnější. Jen říkám, že jsem zatím já drsnější nezažil, protože plno scén zde řekněme jdou vidět a kamera nepřepíná na jinou pozici. Za tohle já dávám palec nahoru, že se film nebál ukázat takové scény. Abych to shrnul. Celý film pro mě tahal klaun a brutalita. Byly to hlavní aspekty, kvůli kterým to ve finále nebylo špatné. Tyto 2 faktory zde fungovaly podle mě velice dobře, ale přeci jen stále ne natolik, aby si tento snímek zasloužil nějaké lepší hodnocení. Jak už jsem zmínil, tak film má rychlé tempo. Neustále se něco děje a brzy skončí. Myslím si, že je to ale nakonec škoda, protože co tento horor podle mě postrádá nejvíce je nějaký hlubší děj, který by to udělal ještě o něco zajímavější. Pak už by se mohlo jednat o opravdu dobrý horor a ačkoliv Terrifier podle mě není vůbec špatný, absence příběhu ho sráží dolů a tak se jedná za mě o nadprůměrný film, který bych doporučil jedině fandům hororu. 6,5/10 ()

Easykill

I když film vznikl na základě kraťasu, tak můžu s hrdostí říct, že tady máme po dlouhé době nového, hrůzu nahánějícího záporáka, klauna jménem Art. Už jen proto hodnotím velice,velice kladně i když se nejedná o nijak zvlášť dobře natočený horor. Jsem nadšen z toho, že je klaun skvělý v mnoha ohledech. Chvílemi z něj jde strach a naopak se s ním můžete i dost zasmát, ale i přesto je film dost brutální a nebude pro slabší povahy. Na filmu mě baví jeho "béčkovitost",stylizace a to, že z něj bude(časem) jistý kult. Absolutně přehlížím občasné stupidní chování postav, to je u těchto věcí klasika a musí se s tím počítat. Je to skvělá, krvavá zábava a těším se na pokračování. 5* ()

veverysiak

Tak v prvom rade treba akceptovať žánrový fakt, že halloweenski mordoši sú konvenčnými zbraňami nezničiteľní, v druhom treba uznať, že rozbeh je vskutku interesantný a znesie vyššie hodnotenia, no a v treťom rade milovníci krvavej tlačenky si určite prídu na svoje, to sú celkom sľubné predpoklady na dobrý výsledok, obzvlášť keď hlavný mäsiar je výzorom, správaním a remeselnou zručnosťou ozajstným bonusom, potom je ťažko pochopiteľné, ako sa dajú takéto karty premrhať, lenže chlapi ich premrhali mizernými hercami, totálne priblblým scenárom a amatérskymi scénami, veľká škoda, mohla to byť slušná nízkorozpočtová bomba, takže 25%. ()

Lijem odpad!

Jebe vám?? 57% jako za co? Za hodinu dvacet prvoplánovýho a směšně vypadajícího gore? Vážně tady má film se scénářem lvl "při psaní mi přeběhla kočka přes klávesnici" NADprůměrné hodnocení. Nezlobte se na mě, ale i krvavej horor by se měl dát udělat bez otravnejch postav po lobotomii, hromady klišé a kečupový krve. VERDIKT: Za docela cool klauna 1/10 ()