Slavné značky

Publicistický / Krátkometrážny
Česko, 2015, 7 min

Účinkujú:

Pavel Zuna

Publicistický pořad internetové televize Stream.cz. Zabývá se historickým vývojem nejrůznějších světových značek. Mapuje začátky různých společností od jejich vzniku a přibližuje jejích vývoj až do dnešních dnů. (Blackhawks)

cheyene

Další ze zdařilých počinů na Streamu. Pavel Zuna se svými kolegy divákům postupně představuje nejrůznější světoznámé značky, resp. jejich příběhy od vzniku po současnost. Nezáleží na tom, zda jde o módu (Versace), sportovní oblečení a potřeby (Adidas, Puma), zbraně (Smith&Wesson), obchodní řetězce (Tesco) nebo hračky (Lego). ()

boshke

Správnost jistých údajů v příbězích jistých slavných značek sice bývá někdy v diskusi (")odborníky(") zpochybňována, avšak tak jako tak si rád nechávám pravidelně rozšiřovat obzory i co se slavných značek týče, o jejichž existenci jsem ani neměl tušení... 90% ()

dan4815

Pavel Zuna je nejlepší volbou - jeho vyprávění má neuvěřitelně poutavou formu. Umí pracovat se svým hlasem a divák chápe z intonace mnoho dalších věcí. Každý díl přijde s vlnou poznatků a sem tam poznám novou značku. Geniální. ()

Bezejmený

Výborný počin Streamu. Stream si u mě získává čím dál větší sympatie. Historie několika desítek firem v několika minutách. Jasně, zajímavě, s hezkým hudebním doprovodem a především výborným komentářem. ()

DanielW94cz

Slavné značky,jeden z mých tří nejvíce oblíbených pořadu na Stremu. Dá se z něj zjistit hodně zajímavých informacích,nic méně některé informace jsou nepřesné a chtělo by to v některých dílech ověřit pořádně informace o konkrétní značce.Ale jinak super pořad,rozhodně doporučuji. ()