Depeche Mode: A Pain That I'm Used To

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 2005, 3 min

A „Pain That I'm Used To“ je druhý singl z jedenáctého alba „Playing the Angel“ britské elektronické kapely Depeche Mode. Skladba se měla původně jmenovat „Pain“. Autorem textu je Martin Gore. Hudební videoklip k této písni natočil německý režisér Uwe Flade, který s kapelou již spolupracoval na videoklipu k jejich skladbě „Precious“ z téhož alba. Tento klip nás zavede na ženské závody rychlých aut, kde na pódiu vystupují Depeche Mode a jsou tak jako přihlížející součástí děje. Videoklip se natáčel 60 kilometrů od Paříže na soukromé závodní dráze. (Trajektt)

Anderton

Po originálnom a tajomnom Precios sa Flade rozhodol natočiť pre PTA omnoho realistickejšie video a dopadlo to iba priemerne. Chalani sa do prostredia automobilových závodov nijak zvlášť nehodia a nemá to ani ten ironický nadhľad PJ, kedy sa štylizovali do kovbojov. Flade by mal radšej ostať v spojitosti s DM pri svojej autorskej animácii. ()

• Instrumentální verze této skladby byla uvedena v traileru k filmu od Walta Disneyho z roku 2010 s názvem Čarodějův učeň. (Trajektt)
  • V klipu můžeme vidět závodit tato auta: Chevrolet Caprice z roku 1987, Mazda 323 z roku 1981, BMW 3 z roku 1983, Ford Capri z roku 1979 a Jaguar Sovereign z roku 1987. (Trajektt)