Húf vysoko agresívnych žralokov, ktorí sú schopní prežiť v sladkej vode, prenikne proti prúdu do vôd rieky Mississippi. Okamžite začnú spôsobovať straty na životoch, ale miestne úrady sa rozhodnú všetko ututlať z dôvodu konania každoročnej súťaže v rybárčení, ktorá je v miestnych kruhoch najväčšou udalosťou roka. Keď nepomôže ani hviezdny hosť tohto ročníka, herec Jason London zo slávnej akčnej béčkovej série Shark Bite, musí vziať situáciu do svojich rúk skupina miestnych mladých ľudí. Našťastie majú medzi sebou študentku morskej biológie Taru (Cassie Steele) a fanatického fanúšika Shark Bite a žraločích filmov všeobecne Wyatta (Dean J. West), čo značne zvyšuje ich šance na úspech. Dokážu však krvilačných žralokov zastaviť? (TV Markíza)

SOLOM.

Další „pecka“ od Syfy v podobě céčkového braku, který se ovšem postupem času změnil vcelku zábavnou scifi-hororovou komedii. Když jsem uviděl počáteční útok žraloků na výletní loď, měl jsem chuť to rovnou vypnout. Digitální žraloci nevypadali sice úplně nejhůř, ale měl jsem za to, že půjde jen o další ztrátu času. Ovšem tentokrát jsem se docela mýlil. Tvůrci potažmo samotná režisérka to pojali s nutnou dávkou humoru a pokud budete ochotní přistoupit na jejich absurdní formu zábavy, budete nakonec jakžtakž spokojeni stejně jako já.   Počet mrtvých byl celkem obstojný a většina z nich probíhala dosti ujetým způsobem. Nešlo jen o cákance digitální krve (jasně i to se tu objeví), ale i řadu neskutečně bizarních situací (chlápek trčí až po kotníky v žraločí tlamě, z posledních sil se vypotácí na silnici, kde žraloka přejede auto a milý chlapík to přežije…), nesmí chybět ani gumové končetiny, digitální výbuchy, pěkná děvčata (ovšem bez nahoty), nebo morbidní nechtěné úmrtí při záchraně či úprků napadených. Černý humor tu stříká na všechny strany – někdy to bylo vážně vtipné, jindy trapné, já se ale bavil.40% ()

Destoroyah

SPOILER ALERT!!! Úvod- Fanúšička nízkorozpočtového filmu Shark Bite, vchádza na loď ktorú nabadnú celkom dobre urobenú CGI žraloky. Môj názor je ten že som fakt skoro vypol film. Táto "hororová" "komédia" nebola až taká zlá. Keby tam bolo vidieť aspoň snahu natočiť ten film tak by to až také zlé nebolo ale najprv žralok ktorý sa prehrízol cez telo človeka, potom plutva žraloka ktorá prešla len tak cez drevené mólo, a potom herecké výkony na prd. 2/10 ()