Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Recenzie používateľa honajz k tomuto seriálu (7)

Kapitola první (2018) (S01E01)

Kdysi jsem v Sedmičce četl maďarský komiks, tuším Záhada asteroidu 1431 a říkal jsem si, že občas ti kluci kreslící mají lepší nápady na sci-fi space opery než ti od hraného filmu. Tady se mi to potvrzuje - částečně v tom vidím Firefly, krocenou Futuramu a tak, ale hýří to nápady a dovede to zaujmout. Zatím mi tedy vadí, že hlavním hrdinou je magor, co si jen na něco hraje a vymýšlí si, ale asi má velké srdce a to mu pomůže být někým víc, aspoň doufám. Na úvod docela slušné. ()

Kapitola druhá (2018) (S01E02)

Tenhle díl mě překvapivě držel od začátku do konce. Super zvraty, nečekané situace, snad jen s tou rukou mi to přišlo zbytečné. I ten humor začíná jít mírně nahoru. U tohoto dílu jsem nemohl nevzpomenout Pátého elementu, a tak nějak mě napadlo, že se Luc Besson může jít zahrabat. ()

Kapitola třetí (2018) (S01E03)

Trochu slabší než první dva díly, možná tím, že boj v aréně není až tak originální nápad, a že se to nikam moc nepohne, ale pořád je to příjemně vtipné, jen ty košilaté vtipy mi sem stále moc nesedí. ()

Kapitola čtvrtá (2018) (S01E04)

Tenhle díl měl větší koule než leckterý díl Star Treku, a to mám Star Trek rád. Začátek nic moc, ale pak je to nabité dějem, věci začínají dávat větší smysl a teď jen doufám, aby to touhle cestou pokračovalo. Mně se to zvážnění, kde blbůstky už nejsou zrovna tím hnacím motorem, hodně líbí. A Garyho mi bylo upřímně líto, když si Quinn nejen na něho nemohla vzpomenout, ale pořád si pletla jeho jméno. Stejnoboti pobavili. ()

Kapitola pátá (2018) (S01E05)

Ne vše mi tam sedělo a Quinn se podle mne zhroutí až moc - ačkoliv tohle se stává některým naivním lidem, kteří se ocitnou tváří v tvář tvrdým faktům, které jim zničí jejich pečlivě budovaný svět dobra, ale Gary je tady tentokrát konečně za ne až takového pitomce, jeho teorie jsou správné a dokonce se ukáže, že něco umí. Mou oblíbenou částí je opakovaný průchod mezi laserovými trubicemi a samozřejmě přesměrování laseru. Plus robotická ruka s nervovými zakončeními. A chudáka juniora mi bylo líto, že takhle nalítl, ale zas bude zajímavé sledovat, až ho táta přiletí zachraňovat. ()

Kapitola šestá (2018) (S01E06)

Přišlo mi to méně nápadité než předchozí díly, ačkoliv humor nechybí, ale jinak vlastně jsem se cítil jako Lord, když zjistil, že jeho past čekali - také jsem vlastně podvědomě většinu toho čekal, protože je to taková kopírka těch starwarsáckých zápletek. ()

Kapitola sedmá (2018) (S01E07)

Soumrak - Quinn z budoucnosti - to příjemně oživila, ale jinak se v tomto dílu vlastně nic moc nedělo, hlášek ubylo a Garymu chudákovi po pěti letech trestu ani ty sušenky nechutnají. ()