Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kámošky, má prácu, občas i priateľa, občas i na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Poznáte to asi tiež. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, špičky sú presne tam, kde boli, a ona je jediná, kto sa ako luxusná kosť vidí. Ale to vôbec nevadí, Renee sa cítí sexy, je božská, a život naberá na obrátkach. A každý, kto ju stretne, sa nestačí diviť. Začíná flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť i modelkou, keby bola povrchná. Nebojí sa byť ľahko vyzývavá voči šéfovi a vôbec, celý svet jej zrazu leží pri nohách. Nebojí sa súťaže krásy v plavkách, a to vôbec najdôležitejšie – nebojí sa zamilovať. (Bontonfilm SK)

EricNor

Moje kamradka je přesně takova jako Renee. Mala obtloustla, ale sebevedoma a diky tomu je super. Amy Shumer neni taky zadny tlustoch a je pekna. Emily je teda peknejsi. Ale z toho filmu se dalo vytezit vic. Je to nesourode, tempo to nema skoro zadne, bavilo me to, ale uz nikdy více. ()

Rene.Artois

Námět na mě zapůsobil dojmem, že by mohl generovat vtipné a zajímavé situace, ale nestalo se tak. Je to celé tak nějak nedotažené a všechny postavy se chovají divně. Amy film táhne docela slušně, ale ta cesta k povinnému happy endu je dost kostrbatá. ()

Kralovna.Noc odpad!

Stačil kousek a mám dost. Samotný námět filmu mi připadá absurdní. Nerozumím tomu, proč by se někdo měl cítit a chovat sebevědomě jen ve chvíli,kdy si dotyčná myslí, že zhubla. Sebevědomí by mohla a měla mít i s kily navíc. To je ta Amerika posedlá vzhledem. 🤦 ()

Nellaron

Úprimne som sa počas pozerania filmu cítil za Amy Schumer trápne. Myšlienka o tom, že všetko je len v hlave a vonkajší zjav by nemal ovplyvňovať ženské sebavedomie, je pekná, ale nie v tomto prevedení. Kvázi humorné scény Amy Schumer nevyšli. A fakt nemám rád, keď sa prezentuje obezita ako niečo pekné. Jedna hviezda za Emily Ratajkowski, ktorá bola jediným príjemným elementom filmu. ()