Bean se vypraví s Dagmar do rodné země Marú, kde zachrání starého přítele a dozví se o záhadném proroctví, které má naplnit. (Netflix)

JesterKruger odpad!

Děkuji za pokaženou náladu. Tohle a komedie? Pcha! Ani náhodou. Tenhle díl Rozčarování je naprosto nehumorný. Vůbec jsem se nezasmál. Ke všemu je tohle nuda. A při scéně, kdy si měla Bean nechat svou matkou nasadit korunu ve které byli hřeby, jsem se úplně zamrazil. A co námět???? Bože, to už je jiná pohádka. Námět je k ničemu. Už nevím co udělat s Rozčarováním, a tak místo komedie udělám jakýsi plivajzo-mysteriozno-blbo díl. ()

Trevor

Od príchodu do krajiny Marú seriál bohužiaľ stratil svoje čaro, ubudlo humorných scén a ani samotný príbeh to príliš nevylepšil a tak dojem nie je bohvieaký. Pravdou ale je, ako v komentári k celému seriálu spomínal najlepší filmový znalec, že tvorcovia evidentne počítali s tým, že prvá séria bude mať 10 epizód a toto bude prvá epizóda druhej série, pretože rekapitulácia v úvode aj koniec predchádzajúcej epizódy sú toho jasným dôkazom. Dúfajmo, že sa v ďalšej epizóde tvorcom podarí návrat do zabehnutých koľají z úvodu seriálu, pretože boli tam ozaj vydarené pasáže, pri ktorých som sa od smiechu doslova chytal za brucho. ()

SimcaJB

První díl pokračuje v příběhu, který se nám ukázal v prvních deseti dílech. Dozvíme se další informace o rodině ze strany skuteční Beaniny matky a během prodloužené stopáže (30 minut) prožijeme mnoho zážitku společně s hlavní postavou. Jsem zvědavý, co nám tvůrci připraví v dalších devíti dílech, ale 11 díl první sezóny je nejlepší, co jsem zatím během mnou viděných epizod viděl. 100 % ()

• Približne v 22. minúte, keď Bean (Abbi Jacobson) hľadá Lucíka v pivnici, môžeme vidieť v ľavom spodnom rohu obrazovky na vrchu skrine bájny Necronomicon. Jedná sa odkaz na Lesný duch (1981). (DatneZW)