Blood Hunt

• USA Blood Hunt

Dean (Dean Kirkright) a Claire (Kahli Williams) jedou na romantický výlet do vnitrozemí Austrálie. Chtějí dát vztahu novy impuls a překonat běžné problémy. Ale na cestě čeká pár pouze noční můra, už po cestě u čerpací stanice narazí na místní osoby které svým extrémně agresivním chováním nahání strach, jenže to je jen začátek výletu. Dean a Claire budou muset čelit nebezpečnému pronásledování a nakonec i únosu, který vede na farmu, kde začne krvavá bitva o přežití. (ARI50)

oveckaoa

Slabý revenge/redneck horor co nemá čím zaujmout. Chlápek se ženskou jedou někam na výlet po cestě potkají jednoho vidláka co chce půjčit zapalovač ženská nekouří tak mu ho nedá on chce zapalovač z auta ona mu ho taky nedá přijde tam její přítel a dá mu ho jedou dále. Jdou někam do lesa a pak nazpátek potkají toho samého vidláka jak mu nejede auto a stopuje někoho kdo mu pomůže chlap chce zastavit ona ne tak jedou dál  pak mu chcípne auto tak ho on spravuje dojdou tam 3 vidláci a zaútočí na ně. Na to, že to má 70 minut se 40 minut nic neděje a ten konec už to nezachrání. Filmu nepomáhá ani krev do oranžova a ani závěrečné zadostiučinění.  Ty dvě hvězdy jsou za to, že přežije chlap  což v těchto typech filmů je zázrak. Jinak pusťte si radši Plivu na váš hrob (2010) a jeho dvě pokračování (remake/poslední pokračování  ne to je sračka) případně originál Plivu na tvůj hrob (1978) 40 procent ()

Rathalos

Blood Hunt vobec nie je tak zly film,ako by clovek usudil podla hodnoteni,australsky exploitation o mladom pare,ktory natrafi na troch vidlakov a samozrejme dochadza k vypatej situacii,je to dostatocne nasilne,aj herecke vykony sa mi pacili,uz som videl i ovela horsie,no a koniec naznaci,ze to bolo natocene podla skutocnych udalosti,takze davam styri silne hviezdy...:⁠-⁠) ()

pornogrind

Nízkorozpočtovej hixploitation, kterej prakticky nemá čím zaujmout ani překvapit. Nízkej rozpočet je znát ve všech směrech. A přestože má tenhle kousek poměrně krátkou stopáž asi půl filmu se tam nic záživnýho neděje. Poté už přichází aspoň pár minut kvůli kterým divák do filmu šel ale nejde o nic co by znalého diváka mělo uspokojit. Finální revenge je pak slabým čajíčkem. Díky svý krátký stopáži se na to podívat určitě dá. Pokud ale hledáte nějakej kvalitní hixploitation doporučuju poohlídnout se po něčem jiným. 2hvězdy ()

kaylin

Australský snímek „Blood Hunt“ není nějakou velkou podívanou, je to snímek malý a v samotném pojetí je v podstatě minimalistický. Ale vůbec mu to nevadí, je to ku prospěchu věci a divákovi, který nežádá moc, se to bude líbit, protože je to v rámci možností funkční. Nepotěší tak pouze krátká stopáž, ale i skutečnost, že se podařilo za malý peníz natočit to, co bylo záměrem. ()

Dalajlada

Velmi sympatická je délka filmu. Asi největší bonus filmu. Takovou kupu nesmyslů jsem dlouho neviděl. Jakto, že 3x bez zastavení uvařil auto? Proč nevyskočil a nedal mu do držky, když předtím zbil 3 týpky a jakto, že po nakládačce jak kráva běhá jak laňka. Aspoň, že ten závěr byl pro jednou logický. Jinak příjemné prostředí Tasmánie (ne australského vnitrozemí) a sympatičtí kladní i záporní herci. ()