Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa Rayen1 k tomuto seriálu (7)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

První dvě série jsou skvělý. Zbejvajici série jsou taky dobrý, ale co si budem, už to ztratilo to kouzlo těch prvních. Když pak najedete na vlnu "náhod a plánu", který Profesor má, dojde vám, že se všechno vyřeší a pak už to ztrácí ten moment napětí. Spíš už jde o to JAK se to vyřeší, ne JESTLI. Dobrej seriál se sympatickejma neokoukanejma hercema. Jen v posledních sériích mi přišla "Netflix woke agenda" absolutně zbytečná a pro dej absolutně nepotrebna. ()

Série 1 (2017) (S01)

Logicky je to kravina s plot-holes velký jak Bílina. Ale strašně dobře se na to kouká, má to grady, napětí, trochu humoru, a drží se to podobnyho scénáře, jako Dexter (tím myslím skrytá identita Profesora, kterej je sice kriminalnik, ale držíte mu palce i na nohou, aby ho nechytili). A to já rád. Má to neokoukany herce, který hrajou sympatický postavy (některý víc, některý miň), chytrou zápletku a koukáš na to v kuse, než zjistíš, že už je konec série. Dost dobrý, pohádka o lupičich pro dospělý. ()

Epizoda 6 (2017) (S02E06)

Finiš s motorkou neměl chybu... ()

Série 4 (2020) (S04)

První dvě série jsou skvělý, třetí je akčnější, ale až u čtvrtý série se ukáže Netflix v plný polní. Gay? Ok! Trans? Yep, check. Každopádně když pomineme tohle woke šílenství dnešní doby, je to koukatelna akční blbost plná zvratů, necekanejch situaci, a taky over-the-top kravin (operace jsou běžná věc, prezijeme výbuch granátů, dostaneme se ke zlatu a roztavime ho všechno... No a pak ty vztahovy natahovaky, uf...). Ale pro heisty mám slabost už od dob GTA V. ()

Tlak stoupá (2021) (S05E06)

Netflix to udělal zas! Denver má trans dilema. Ale až na tuhle slabou chvilku to táhne Sierrova. ()

Zbožné přání (2021) (S05E07)

Sierrova a Profesor jsou top celý série. Musím srazit hvězdu dolů za ty slabý chvilky, kde se řeší všechno kolem Denvera. Důvod je jednodušší, než si myslíte - chci heist, akci a napětí, a ne telenovelu a vztahovku. Když tohle budu chtít, přečtu si young adult. ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

Na katastr nemovitostí jedině ozbrojený 🤣 ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi