YumiOkami

Tak jsem se zase po delší době podívala do komentářů, jaké mají lidé názory atd. a nestačím se divit. Nechápu co pořád má ten rasista bez mozku ("Frajer42") za problém. Ty už radši nekomentuj a vůbec ne takhle dobrý seriály. ()

Frajer42

Spoilery! Velmi nadupaná epizoda co se týče akce. Zatím rozhodně převýšila všechny dosavadní. Scénář je vcelku dobře napsaný a rozehrává se nám současně několik mini příběhů. Konečně jsme poznali jistého pana Rudolpha, který si našel pořádně příjemnou volnočasovou aktivitu - zabíjení lidí. Tedy minimálně zatím na něj všechno ukazuje, ale také je možné, že má jen po domě poschovávané dětské porno, jak už to v seriálech často bývá. Trošku zde postrádám sympatičtější herce. Vyloženě mě baví jen tlouštík a děda. Znovu si postěžuji na duo z FBI - to je něco strašného. Člověk by ženskou zástupkyni obvinil, že se do své role prokouřila, ale předpokládám, že režisér není zoofil a odmítl by orálek od opice. Agentka FBI je asi poslední profese, kterou bych k té černé tempeře zařadil. Je to škoda - znatelně to kazí celkový dojem. Její bílý kolega je lepší asi jen v tom, že je bílý a že je muž. Jinak je to stejně neschopné prkenné pako. Nelze se pak divit, že spousta lidí dostává nutkání chopit spravedlnost a bombu do vlastních rukou a udělat tak ze světa krásnější místo. Nevzpomínám si, že by byl v první sérii kdokoli alespoň z poloviny tak otravný, jako tihle dva exoti. [77 %] ()