Revolta

• Veľká Británia Revolt (viac)

Země čelí invazi robotů. Odkud přišli? A je možné se jim ubránit i v zemích, kde není zbrojní průmysl rozvinutý tak, jako třeba v USA? Jak si poradí americký voják, který se probere se ztrátou paměti v Keni a jediné, co ví, je, že kolem něj zuří válka? Jedno je jisté... bez odporu se nevzdá. (Martrix)

JohnCZ

Zábavné béčko v atraktivních kulisách a s parádními triky, jehož největší slabinou je scénář, který nedokáže odpovědět na žádnou z otázek, jež od začátku pokládá. Jinak ale spokojenost - má to spád, skvělou kameru i vizuál a dravý McCrearyho soundtrack, který se drží na vlně rytmického a překvapivě i poslouchatelného dubstepu. ()

vegetol.mp

Svižná a skvěle natočená akční sci-fi, která působí jako pilot k tv seriálu. Jinak naprosto nechápu, proč tu všichni zmiňujou District 9, když s ním tenhle film kromě afrických lokací nemá naprosto nic společnýho. Pokud se Revolt něčemu podobá, pak spíš Válce světů, Skyline a Světové Invazi. Ale asi se není co divit. Před časem byly všechny akční filmy kopií Taken, teď pro změnu Johna Wicka. ()

honajz

Spoilery!!!!. Technická stránka věci je skvělá, triky fajn. Ale ten příběh - tak byli to nakonec roboti americké armády, nebo ufouni? A proč zrovna jeho si vybrali jako trackera? A proč tedy byli v tom vězení? Proč tam byla doktorka? A co se s lidmi dělo uvnitř talířů? Proč je vůbec brali, když na zemi je roboti smázli jak malinu? Prostě chlap s babou odněkud někam jedou, sem tam je někdo zastaví, většinou s nečistými úmysly, a sem tam se objeví roboti. Jedno EMP vše zničí. Ha ha, nebylo to tady už? Chlap jako vodič elektřiny a přežije? No, netahajete mne za fusekli. ()

T2

Rozpočet $4miliónyTržby Celosvetovo $8,986▐ V celku taká poctivá snaživá sci-fi nízkorozpočtovka, ktorá má dobrý dravý a drsný spád, fajn herečku, akciu a aj triky na slušnej úrovni. Troška škoda, že herec v hlavnej úlohe nebol vytypovaný niekto výzorovo viac ošlahanejší v podobe vojaka ale ináč pozerateľné. Keď nepreháňam tak je to taký mix Vojny svetov a District 9. /55%/ ()

Morholt

Docela fajn scifárna o invazi robotích emzáků, která se může pochlubit slušnou technickou stránkou, solidními herci, neokoukaným africkým prostředím. A našla se tu i nějaká ta akce, ačkoliv měla něco do sebe především ve chvílích, kdy se hlavní hrdinové mydlili se zdivočelými domorodci. Jako mínus vidím fakt, že film pokládá strašně moc otázek a nenabízí žádné odpovědi, takže nechává hned několik linek otevřených, což mě na konci nebetyčně žralo. Ale je fakt, že zase ne tolik, takže 60%. ()

• V části filmu, kde narazí na fotografa a vedou ho tunelem (cca ve 38. minutě), jsou vidět další postavy, které se však dále neobjeví (nejspíše jde tedy o lidi z natáčení). (PatchmaN)