Starosta, jeho sestra, nevěsta a její milenec

(študentský film)
Krátkometrážny / Komédia
Česko, 2017, 15 min

Úspěšný starosta se za deset minut žení, probouzí se po bujarém večírku a závod s časem začíná. Co vše se stane za deset minut? Miluje ho jeho nastávající? A co se vlastně minulou noc přihodilo? (ČSFD)

Malarkey

Měl jsem nutkání koukat dál, ale atmosférou jsem si přišel jak u Babovřesek. Nicméně kulisy super a Halina využitá, speciálně u mě, tak akorát. ()

Autogram

Dobré retrospektívne rozprávanie na preskáčku, ako môže byť rozlúčka so slobodou zábavná a aké zábavné následky môže mať. –––– Přemýšlejte nad svými slovy, mladý muži! ()

ZHODNOTITEL

No doprčic! Bítovany? :D Jen ty nejhorší vzpomínky :D Ale k filmu. Proč takový název? Vlastně to prozrazuje cosi, co by možná mělo být překvapením až ve filmu, ne? Byla by to možná fajn anekdota, kdyby na ní nebyly nabalené další, řekl bych zbytečné, scény. Možná by potom samotný konec vyzněl líp, když už tam jednou pan farář řekne, že bude následovat ještě jeden obřad. Ta druhá nevěsta mohla být aspoň fakt ošklivá :D :D Taky jsem moc nepochopil, proč tam byla ta role toho anděla, stejně tak italský hudební doprovod, když je to očividně český film. Kamera nic moc. Ještě se mi nelíbily titulky. Ten font je žalostnej. To je jak pěst na oko. Ale nějaká pozitiva. Předně jsem rád, že aspoň nějaký student se snaží natáčet zábavný film na rozdíl od ostatních. Herecké výkony společně s obsazením byly supr. Fajnově ukecaný film. To u studentů nebývá zvykem. ()