Všechno běží jako na drátkách? Ani náhodou. Marty a Wendy se hádají, jestli mají expandovat, a nečekaný návštěvník zatím obrátí jejich osobní život vzhůru nohama. (Netflix)

ceasare

Lepšie než dva predošlé! Aj mňa dosť vytáčal brat Wendy ako aj všetci ostatní čo sa otočili chrbtom Martymu a Wendy a ako všetci hľadali chybi v nich len aby ospravedlnili svoje zlyhania! Ending scene THE BEST! ()

Tobias18

Ano, třetí série je zatím nejlepší. Od začátku jde na to jinak, věci se začínají dávat do pohybu a vrcholí to tak silně jako málokterý seriál za posledních pár let. Emoce a napětí zde jedou na maximum, scénář je místy opravdu absolutně geniální, herecké výkony vynikající, kamera a střih na špičkové úrovni, stejně tak režie. Větší průnik do Mexika také považuji za velké plus série. Někteří tady říkají, že hodinová stopáž je až moc...naprosto nesouhlasím. Některé postavy nedostávají tolik prostoru kolik by si zasloužily, a je to škoda. Přidal bych aspoň čtvrt hodiny ke každé epizodě, až tak moc jsem si to užíval. Naprosto se nemůžu dočkat zakončení. Bude to velké. 90%. ()

ZuziBoss

Za mě konečně skvělý koukatelný seriál. Je to pokaždé velmi napínavé. Nenudíme se a těšíme se na tu čtvrtou poslední sérii. U seriálu se člověk hodněkrát zasměje díky famóznímu humoru. Doporučuji :) 3. série lepší než první dvě... což je skvělé. ()