Quantico

USA, (2015–2018), 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Joshua Safran

Priyanka Chopra Jonas, Aunjanue Ellis-Taylor, Jake McLaughlin, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan (viac)

Quantico ve Virginii je základna pro výcvik nejnadanějších nováčků FBI. Sledujeme skupinu mladých lidí, kteří se snaží v tomto táboře uspět. Společně s nimi se vypravíme do jejich minulosti, kde se dozvíme různé důvody jejich motivace k práci u FBI. Podíváme se i do jejich budoucnosti, kde se jeden z této skupiny stane teroristou, spoluzodpovědným za největší teroristický útok v USA od útoku na Světové obchodní centrum 11. 9. 2001. (geklon)

faborka odpad!

Vzhledem k tomu, že první (poslední?) řada ještě pokračuje příští rok, tak prozatím pouze slovně. Začátek byl slušný, měl nasazení, tempo a svižnost. Pokračování už ne. Indická lepá děva s umělými magickými rty deklamuje jak na školním představení v Horní Dolní, naprosto amatérsky a bez talentu. Všichni ostatní v tu chvíli musí působit jako výplň pro její šou, problémem je že ta šou je plytká, strašná a v posledních dvou dílech směšná. Vypadá to že FBI je naprosto v koncích a Priyanka jí řídí a všichni (včetně dezorientovaných velitelů) jsou napadeni nějakou dementní nakažlivou chorobou, která prudce snižuje IQ až na hranici šumící trávy. Nutno dodat, že hlavní hrdinka to vše zvládá v každé situaci s profesionálním pečlivě nakresleným makeupem. I když se právě vyhrabává z trosek. Pro mě prozatím velké zklamání. Doplnila jsem hodnocení po celé první sérii - odpad! Dále sledovat nebudu. ()

eaglestar odpad!

Homeland pracuje s realitou, Quantico si vytváří vlastní, a upřímně dost hovadsky. Cigánské Příjici tu agentku nevěřím, svižnost je typu: jdeme na šaukle, a jedéém, jedéém s medéém. Tedy ne moc intelingentní zábava, prostě takový Homeland pro blbečky. Snad tam nebudou upíři. 2. série této feministicko-levičácké sračky se už brala příliš vážně, než aby se na to dalo dívat, byť jen jedním okem. No, a pokud scénárista (odcházející) řekne o směru pokračování seriálu: "I hope there is never a Muslim terrorist on the show.", nezbýva nic jiného, než změnit hodnocení na zkurvený odpad. Překrucování a snaha o vymývání mozků jde těmto libtardským kastrátům velmi dobře. ()

Googooplexer

Nechal som sa trochu obsrať pilotom a dal som šancu aj druhej časti. Je to presne tak: teenagerský Homeland. Všetci načesaní, frázy lietajú z huby do huby, postavy ako z indicko kolumbijskej telenovely, všade samá dotyková obrazovka a cecky cecky cecky a quanticokoti. ()

kecal

Vydržel sem do 4 dílu. Ok Priyanka je hezká ženská, ale rozhodně není herečka a asi by měla zůstat u focení. Scénář je slaboduchej a jediný co vám seriál poskytne je menší přehlídka kenů a barbín. Tohle může uspokojit snad jen nějakýho hošana co to bude sledovat u žehlení. ()