The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa gumbo k tomuto seriálu (4)

Elektrická ovca (2022) (S03E01)

Kam zmizel humor a zábavnost? ()

Ríše tieňov (2022) (S03E02)

A já se stále ptám "Kam zmizel humor a zábavnost?" Sice se ta hororovost celkem povedla, ale to "řešení" cizí kontaminace, to byla stupidita na druhou. ()

Paradox smrteľnosti (2022) (S03E03)

Myšlenka dobrá, ale bylo to vše takové uspěchané. Já se však stále ptám: "Kam zmizel humor a zábavnost?" Ach jo ()

Jemne padajúci dážď (2022) (S03E04)

Mezigalaktická politika, velké vesmírné bitvy. Vážné společenské problémy, narážka na zákaz potratů v USA, ani špetka humoru. Prostě solidní vážná space opera s celkem drahou výpravou. Jenže tohle já do Orville nečekám, to by mělo být třeba ve Star Wars nebo v Avatarovi. Tady chci space operu s kupou humoru a nečekaných situací a zvratů. Takže 3. serie je zatím obrovské zklamaní. Jdu si pustit další díl Strange New Worlds a nevím jestli se mi k Orville ještě bude chtít vracet. ()