Ed sa spolu s posádkou snaží zachrániť planétu, ktorej hrozí, že ju zničí jej vlastné slnko. (Disney+)

Martrix

Nechutná epizoda motající se opět kolem Bortuse. Naposledy se řešilo jeho močení, teď je to závislost na pornu. Vše bylo vcelku explicitně znázorněno, takže pokud nemáte zálibu v homosexuálních pornofantaziích, tak se rozodně bavit nebudete. Sci-fi linka velmi mizerná, se spoustou chyb...všichni musí mít pro přechod do raketoplánu skafandr, ale protože je potřeba odříkat nějakou repliku, tak chlapík s dítětem ho nemají... apod. Už první série měla velmi klolísavou úroveň...ve druhé je to zatím jen zoufalství.. ()

ScarPoul

Taký trošku gay diel. Ale v zásade je to okej. Je to podané decentne a dve hlavné dejové línie spolu pekne korespondujú. Len na to, čo všetko dokáže Orville ponúknuť je toto skôr priemer. ()

cyphercz

Váhal jsem dlouho mezi 3 a 4 hvězdami, příběhově to bylo na ty tři, zejména mi vadil fakt, že Bortusova dějová linie byla tou hlavní a rozpadající se planeta a lidi na ní (= zajímavější pro scifi fandu) až ta druhá. Jenže ten vizuál předčil všechna očekávání a byl jednoznačně nejlepší z celé dosavadní show a radost pohledět (mluvím o scénách s hvězdou, ne Bortusových erofantaziích:))... ()

HellFire

V první sezóně jsem si stěžoval na nedostatek scén s Bortusem, tady mi to MacFarlane vynahradil dosyta :). Bortus je závislý na pornu a kvůli jeho přičinění je loď napadena virem. Výborný situační humor mě nenechal vydechnout. ()