Vo vzduchu cítiť lásku a napätie, keď na palubu lode príde známa tvár. (Disney+)

cyphercz

Sice měla tahle epizoda několik scén, při kterých jsem se hodně zasmál (úvod, chlapík ve výtahu, Edovy námluvy), ale příběhově to byla slabota. Navíc po minulé epizodě bych si rád oddechl od doktorky, která mě dost nudí, ale místo toho tu má zase jednu z hlavních rolí, navíc v dost nechutný situaci:) A nemůžu si pomoct, ale posledních několik dílů mi dost vadí CGI - jasný, nemusej mít velký rozpočet, ale přijde mi, že jsem v roce 2007 hrál PC hry s mnohem lepšíma animacema než má v roce 2017 Orville, a to je dost smutný... ()

ELDoctorow

Star Trekovský scenár, ktorý bol však producentmi zamietnutý, pretože by podliezol nimi požadovanú latku kvality. Našťastie v Orville je otázka kvality od začiatku bezpredmetná a tak táto časť v svojej lacnej priemernosti zo seriálu nijak nevyčnieva - nerobí mu hanbu, avšak ani nedáva kritikom dôvod prestať sa do tohto zrušeniahodného seriálu navážať. ()

• Darulio odvětí, že přestal jíst cukr, což odráží stravovací návyky jeho představitele Roba Lowea, který je zapřisáhlým zastáncem Atkinsonovi diety, která zcela eliminuje potraviny obsahující průmyslově zpracovaný cukr. (HellFire)
  • V této epizodě se poprvé představí Mike Henry (který spolupracoval se Sethem MacFarlanem na mnoha projektech) jako Dann – muž s velkou hlavou, který neustále jezdí výtahem. (HellFire)
  • Komandér poručík Bortus (Peter Macon) se na začátku chystá zpívat píseň „My Heart Will Go On“ z filmu Titanic (1997). Přeruší ho však hlas Victora Garbera (admirál Halsey), který si v Titanicu zahrál postavu Thomase Andrewse. (HellFire)