The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa Heywood k tomuto seriálu (3)

The Orville (2017)

Po season 1 a 2 jsem dal 3 hvězdičky, po Nových obzorech jsem jednu minimálně ubral. Poprvé herci herecky upadají, podruhé vykrádání jiných sci-fi je dost trapné, potřetí to nemá spád, počtvrté se stále válčí a posádka je neměnná jak moderátoři v ČT , popáté žádná novinka ani překvapení jen se tam vloudí politická korektnost, pošesté posedlá péče o dva chlapce lékařkou je už doslova otravná, dále kopírovat Covenant - Vetřelce, když za kritiku stupidního chování "vědců a výzkumníků" dostal režisér R. Scott vynadáno ze všech stran byla hloupost na mocninu a už ten výčet dál nemá cenu, stejně jako tato série, kterou nedokoukám, protože to za to vůbec nestojí. ()

Season 1 (2017) (S01)

Ano, těm jinotajům a kritice rozumíme. Díl Majority Rule je špičkovou kritikou dnešního světa doslova zblblého lajky a šmajlíčky. Giorgia Whigham mě nadchla už v Punischerovi, tady má sice štěk, ale podstatný. About a Girls je námět na film, nikoliv díl, takže hodně palců nahoru.Občas mi to připadalo podlézavé k očekávanému chování "vyspělé společnosti", ale jindy to vtip zachránil. Není to parodie Star Treku a není to nudné. Není to ale také špičkové, aby mi obsah dílu zůstal v hlavě déle jak dva dny. Solidní řemeslo, kde mě míjí jen nechytlavá hudba. ()

Season 2 (2018) (S02)

Lepší jak první série, vážnější témata, lepší soundrtack a neotřelé nápady ( a samozřejmě i hodně již v sci-fi použitých). Ale celkově z toho šla taková jiná pohoda a bylo z toho příjemné koukání. Jsem zvědavý, co přinese třetí série. ()