Titans - Série 1

(séria)
USA, 2018, 8 h 15 min (Minutáž: 45 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Neven Pajkic, Ryan Potter, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (viac)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Heywood

Skoro to šlo, kdyby se to tak strašně nevleklo a hlavní hrdina stále neřešil svůj problém nebýti Robinem. Kostyméři se nevytáhli a hrdinové nemusejí téměř jíst. Byla tam i hudba? Asi ano, ale zcela mě minula. Tak to nemusím vidět podruhé. 40% je až moc. ()

matous20063

Na seriál jsem narazil při koukání na Tiktok. A začal se na něj koukat z nudy. Není to nějak super zajímavý seriál, zápletka 1.série už tu byla několikrát, takže jsem už dopředu věděl o co jde. Ale seriál mě bavil, neříkám že jsem byl do seriálu nějak zažraný ale velice rád jsem si pouštěl víc a víc epizod. Epizody se tak nějak odchylují od sebe, každá epizoda má svůj příběh ale tak nějak drží celou zápletku seriálu. Pokud nevíte co dělat, určitě se koukněte. 65% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Bral úplatky? Slyšela jsem, že většina v Gothamu bere." - "On ne. Pro mnoho lidí byl hrdinou. I pro mě. Prostě týpek, co všechno řešil pěstmi. Obdivoval jsem jeho činy. I jeho snahy. Ale pak jsem musel odejít." - "Proč?" - "Sám jsem se jím stával." Totální čokoládová drsňačka s červenými vlasy a ohnivými gesty, která je úchylná na fialovou. Mladý stydlín se zelenými vlasy, který se mění v tygra. Blonďatá sexbomba bojovnice která je celá Khaleesi. Zázračný chlapec, který hledá své místo v životě. To je jen část z mnoha postav, jejichž propletenec vztahů a osudů sledujeme. "Nebuď Batmanem ani Robinem. Buď něčím jiným. Někým jiným." Středobod všeho je Robin. Temnému rytíři je věnována poslední epizoda, kde mu hrábne a začne vraždit. Akční scény jsou v pohodě a někdy až Rkové. Herci jsou jako z modelingové agentury. Soundtrack tvoří staré fláky jako Sunny od Boney M či Thunderstruck od AC/DC. Co se týká příběhu, kde se vyskytuje zlá organizace. No, viděl jsem Heroes. Tyhle 2 seriály mají stejný styl. Pokud bych měl seriál k něčemu přirovnat, pak jedině k Heroes. Jsem velký fanda DCEU, takže jsem si tohle slušně užil. - 80%. ()