Keď príde mladá slečna Zalinska zastupovať staršiu vyučujúcu, je prekvapená, ako dobre sú žiaci vychovaní. Netuší však, že školáci sú pod vplyvom krutej kliatby, a ona je jediná, kto môže školu zachrániť pred katastrofou. (Marceloo)

Campbell

Co ty hejty? Já se celkem bavil solidní kraťas o učitelce která si neví rady a navíc si musí poradit s rádoby "Cthulhu" kultem. Já se bavil dobře film je dobrým mixem komide a hororu(i když spíše čistě jenom komedie), navíc potěšila malinkatá role Langenkamp, je hezké vidět že je pořád v pohodě. ()

SOLOM.

Suplující učitelé to neměli nikdy lehké. Jenže v tomto případě se nechovají podivně jen děti (které jsou nezvykle hodné), ale i všichni ostatní učitelé. Čím mě tento krátkometrážní kousek nalákal? Tou největší vábničkou bylo jméno Heather Langenkamp, která se tu však objevila jen na pár úvodních vteřin. I tak patřila k tomu nejlepšímu, co nám tu bylo nabídnuto a má ode mně jednu *. Tu druhou dám za závěr, který nám nabídl alespoň trochu té „nadpřirozené“ atmosféry. Jinak to ovšem byla bída a ty digitální efekty – no hrůza. 30% ()

Marceloo

Keď príde mladá slečna Zalinska zastupovať staršiu vyučujúcu, prekvapí ju, ako dobre sú žiaci vychovaní. Netuší však, že školáci sú pod vplyvom krutej kliatby, a ona je jediná, kto môže školu zachrániť pred katastrofou. - Je velmi pekné vidieť, že sa pani Heather Langenkamp po pätnástich rokoch pomalými krôčikmi vracia k hororu a rád som ju videl v úvodnej scéne tohto krátkometrážneho snímku. Herci sa tu hodili do svojich úloh, občas som sa dobre zasmial a mám z toho pocit, že to fungovalo presne tak, ako si to pán režisér predstavoval, takže som spokojný. ()

• Film vznikol s pomocou Kickstarter kampane, v ktorej tvorcovia vyzbierali 42 000 amerických dolárov od 494 fanúšikov. (Marceloo)