Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

Amalberga

Pekelně jsem se nudila. Rebel Wilson je otravná a ostatní postavy mi taky nebyly nějak sympatické. Konec byl vyloženě špatně udělaný. Hlavní poselství filmu: miluj sám sebe Natalie naplňuje tím, že je ještě otravnější než předtím a chová se vyloženě drze a obhrouble ke svým kolegům. ()

oSiSko

Nerozumiem tunajším komentárom, ale tento film je tak okrem posledných 15-20 minút niečo neskutočne zlé bez akéhokoľvek nápadu, myšlienky, vtipu či hereckých výkonov. Na takýto film najradšej zabudnúť. 20 minútový záver s peknou pointou nemôže zachrániť to všetko, čo musel človek pretrpieť predtým. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. Velice originální film, který se snažil být parodií typických romantických komedií. ()

PeDe

Bolo presne to, co som od toho cakala apreco som si to pozrela. Len total oddychovka, pri ktorej sa obcas zasmejem, ale hlavne si oddychnem, lebo nemusim rozmyslat nad nicim. Ani len nad tym, ako sa to skonci. . ()

Dzedzy

Obávám se, že po tomhle filmu už nebudou romantické filmy to, co dřív. Odteď je nejspíš budu vnímat z úplně jiného úhlu pohledu. ()

NeverEver

Strestena komedie na ruby s jeste strestenejsi hlavni predstavitelkou. Celkove nenadchne ani neurazi... musim uznat, ze rozebirani klise “romantickych komedii” me fakt pobavilo (sama je taky moc nemusim) a parkrat se autori opravdu trefili do cerneho! Co me trosku mrzelo bylo prehravani- az moc tlaceni na ironickou pilu... Liam byl uzasnej (ostatne jako vzdy) Myslim ze muzum sledovani zakazano a s kamoskama jen kdyz uz neni zbyti a je po ruce hodne bublinek. Za me 3*** ()

Eseter

Další z filmů, u kterých lituju, že tu nemůžeme dát půl hvězdičky, protože je to tak na tři a půl, ale já jsem hodná a dám ty čtyři bo mám opravdu ráda Rebel Wilson a můžu se na ni koukat celý den. Z filmu jsem byla nadšená skoro až do konce, tam se to pak pro mě trošičku pokazilo, ale ne zase tak moc. Za ta léta jsem viděla nespočet romantických komedií, takže byla sranda dívat se na nejrůznější známé scénky z romcomů. Za mě cool, ale hlavně i díky charisma Rebel Wilson, nevím, jestli by mě bez ní film tolik bavil. ()

Vaclav.Krali

Teda.... já sem se nasmál, i sem bulel...:-) no dobře, ... je třeba u toho popíjet vínečko a bejt dobře naladěnej ..... Za mě hodně parádní ..... ()

LenaSovi

Hlavní hrdinku mám moc ráda, její obličeje a hlášky, je prostě dobrá :) Film byl taková americká pohádka a dobrá parodie na všechny ty romantický filmy.. Skvělá oddechovka na dlouhý zimní večery, pobaví a rozesměje. ()

stuj

Má to sice trochu originálnější nápad a originálnější hrdinku, ale zážitek je ve výsledku stejně úplně obyčejný. ()

Mermaidee

Po dlouhé době dobrá romantická komedie, netřeba očekávat víc, ačkoliv je mi jasné, že většina podprůměrných akčňáků tu bude mít aspoň o desítku vyšší hodnocení. Rebel mám ráda a Priyanku taktéž, tak se mi na to i dobře koukalo a docela bych uvítala jeden den v alternativním světě, překvapivě nejvíc proto, že mě mrzí, že v tomto na ulicích nikdo netančí! B-) ()