Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

Sunline

Mohlo to byť kľudne aj za 4 hviezdy, nebyť tých zbytočných sexuálnych narážok. Inak parádny príbeh a uvedomenie si, že v každom z nás je stále kúsok dieťaťa. ()

PTuranyi

Americká komédia ktorá vás hneď na začiatku upozorní, že je podľa skutočnosti. Na túto informáciu vzápätí zabudnete, lebo to čo sa strhne je bláznivá hra na naháňačku v štýle Prci, prci, prcičky s tým rozdielom, že protagonistami sú dospelí muži a cieľom nie je zbaliť spolužiačku, ale jednoducho dať to druhému. Plytký humor založený na vulgarite a hlúposti niektorých hrdinov, naefektovaný spomalenými zábermi Jerryho prefíkaných únikov. Produkcia je profesionálna, ale herci to asi príliš prehrávajú a tlačia na pílu. Možno práve v tom tkvie príčina, prečo som im neuveril, že ide o skutočnosť, čo vám film v závere vráti ako facku, keď pripomenie svoj zdroj archívnymi zábermi. 60% ()

tulrika

Většinu filmu jsem si myslela, že Jerry je totální psychopat, ale vylepšil si to. Mít za kámoše Sherlockoramba je dost neférový. Ten chlap měl být v Mission impossible týmu a ne vlastnit fitko. Líbilo se mi, že to nebyla jen komedie a byl tam i reálný život, který je dost často na nic, ale každý by měl mít něco, aby to překonal. Třeba kámoše co hrají na babu. ()

bigmatko

po veľmi dlhom čase je tu americká komédia, ktorej pointa sa nespolieha na alkoholové a drogové excesy ale ponúka seriózny príbeh a dokonca aj humor. A fakt, že niečo také sa reálne odohralo len umocňuje vtipnosť okamihov. A skutočne oproti iným pseudokomédiam kde sa každý musí iba ožrať alebo nafetovať a tváriť sa že je to vtipné, tak Taguj je zábavný vďaka absurdnosti a jednoduchej filozofii dospelých ľudí, ktorí hrajú detskú hru s mimoriadnym nasadením. Je to bláznivé s miernym mravným ponaučením a filozofickým odkazom. ja som sa bavil ()

B.kaspik

Naprosto skvělá komedie dle pravdivé události. Musím pochválit i báječné herecké výkony a to hlavně od Jeremy Renner a Isla Fisher. Chválím za originální a vtipný film. ()

MyPupa

Byli jsme zklamáni, téma se dalo lépe zpracovat. Pár vtipných věcí ve filmu bylo, ale celkové vyznění slabé. Dávám 50%. ()

pepinouno odpad!

Průšvih. Průšvih. Průšvih. Humor mnohdy balancuje na hranici etiky. Přehlídka prvoplánových myšlenek, osvědčených gagů, které jsou pro jistotu třikrát zopakovány v obměněném složení, vypjatých charakterů a sprostých slov. Dramaturgické peklo. Na druhou stranu fajn soundtrack a dobré obsazení - bohužel musím konstatovat, že herci jenom zachraňovali, co mohli - nebo spíš, co jim režie dovolila. Převyprávět děj vlastními slovy je nadlidský úkol. ()

Michal118

Opravdu vtipná komedie, je to něco originálního. Bavil jsem se snad celý film, jak díky hláškám tak i scénám. Z filmu jsem měl cestou domů radost. Krásné čtyři hvězdy. 85% ()

GariCZ

Hodně dobrá komedie. Plný počet nedávám, protože mi některé scény přišly přehnané, ale jinak fajn podívaná. Jeremy Renner ukazuje svůj nejen herecký talent a jsem za to rád, závěrečné titulky byly také velmi povedené. 78% ()

avalonek

Já se náramně bavila.A nejlepší je,že na světě existují takový blázni,kteří to opravdu hráli..Takže fakt dobrá komedie s dobrým obsazením a výborným dějem ()

dudel3333

Ako vtipnosť prešla potom keď snaha urobiť z Rennera Supermana bola akurat tak stupidne prehnana a nie zabavna.Vtipne to bolo vtedy ked 4 tipkovia hrali bez neho.K tomu tie spomalovačky.Samo o sebe ta hra bola tupá ()

Katalin

Tak na tohle jsem se neskutečně těšila a zklamání opravdu nepřišlo! Celou dobu jsem se parádně bavila a nedokázala pochopit, že opravdu existuje skupina dospělých chlapů, co hrají na babu. Je jasný, že plno scén a situací asi trochu upravili a vyhrotili, ale nebylo snad jediného momentu, který by přesáhl hranici trapnosti. Což je velké plus, dnešní komedie se totiž evidentně bez fekálního humoru neobejdou. Tady naštěstí nic takového nehrozí. A sledovat psychopatického Hawkeye, který místo Thanose raději do pastí chytá kamarády z dětství, opravdu stojí za to. Jerremy je prostě borec a je vidět, že si to neskutečně užíval a nezastavily ho ani zlomeniny. ()

Royaldell

Vtipný mi to teda určitě nepřišlo,Eda Helmse fakt v lásce nemám a hodina a čtyřicet minut byla fakt too much. Přesto ale (spíš za nápad skutečných ,,hrdinů’’ ,než za filmové zpracování) se na to jakž takž dalo koukat,no.. Jo a ta Amy Adams nebo Isla Fisher (nevím,obě jsou úplně stejný) mě teda naprosto vytáčela. ()

Pignon

Mám nápad na scénář: kluci na základce si v osmičce chodili honit péra na plavecký stadión a honí si je ještě teď po 30 letech. Dobry?! ()

Pythonator

Takový nášup ujetého a dobře postaveného humoru jsem teda nečekal. Film stejně ujetý jako jeho myšlenka. Co jiného taky čekat od bandy chlapů hrajících si na babu. Navíc je velmi příjemné, že to nebylo o transexuálech ani jiných úchylech, takže to hraní na babu mělo čistě heterosexuální barvu, doplněnou o pěkné herečky, aby se mohl i ten heterosexuální divák u toho klučičího honění taky pobavit. ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)