V jednom zo starších obytných domov v New Yorku neustále dochádza k záhadným vraždám podnájomníkov z tamojších apartmánov. Najväčšie podozrenie padá na údržbára ruskej národnosti, ktorý pôsobí nesmierne podivným dojmom. Všetci sa mu všemožným spôsobom snažia vyhýbať. A zdá sa, že oprávnene. (*CARNIFEX*)

Fiftis

Z rešpektu k Valovi Kilmerovi som zhliadol túto snímku a musím konštatovať, že tak chujský film by sa nepodaril ani Uwe Bollovi. Nesympatické postavy a ešte viac nesympatickejší "herci", zrejme dotlačení pred kameru priamo z ulice, žiadna hudba, okrem desivých tónov, o strachu sa netreba vyjadrovať, k tomu pubertálne štence, vyvolávanie diabla v zatuchlej pivnici a k tomu trápne rozuzlenie, asi tak by sa v skratke dal opísať tento filmový "zážitok", na ktorý si po mesiac ani nespomeniem. Chudák Val. (6.8.2022) ()

*CARNIFEX*

V jednom zo starších, obytných domov v New Yorku, neustále dochádza k záhadným vraždám podnájomníkov z tamojších apartmánov. Najväčšie podozrenie, padá na údržbára ruskej národnosti, ktorý pôsobí nesmierne podivným dojmom. Všetci sa mu všemožným spôsobom snažia vyhýbať. A zdá sa, že absolútne oprávnene .. Trailer solídne navnadil, herecké obsadenie celkom nalákalo, akurát samotný film, akosi sklamal. Čakal som viac, pričom najmä záver, je ako vystrihnutý z knihy: "kroky idiotov". ()

Morholt

Úvodní napínavá cca desetiminutovka byla parádní, ale jak už to tak bývá, zůstalo jen u začátku. Následující hodina je vlastně jen o tom, že občas někdo násilným způsobem zmizí, z čehož dvojice zaměstnanců obytné budovy pořád dokola podezírá hlavního údržbáře, který je nějaký divný. -SPOILER- Jenže na tohle neskočí ani nijak zvlášť zkušený divák, takže je celkem jasné, kdo vrahem není a celkem záhy člověk uhodne, kdo vrahem je. Rozuzlení proč tomu tak je mě sice překvapilo, ale zároveň patří k těm nejdebilnější, jaké jsem kdy viděl. No a co se úplného závěru týče, nelze než souhlasit s CARNIFEXEM. 30% ()

kaylin

Americký snímek „The Super“ dál ukazuje, že bytovky v Americe a především v New Yorku jsou nějaké prokleté a je lepší se jim vyhýbat a bydlet někde jinde. I přes scénář, který si o sobě myslí, že má na něco víc, je snímek sledovatelný a jsou zde scény, které jsou docela děsivé, některé prvoplánově, ale některé nikoli. Za mě si snímek „The Super“ minimálně průměr zaslouží. ()

Mr.Ward

A mě to i bavilo... Napětí se dalo krájet, začátek fakt dobrej, ale postupem času to padalo a padalo až to spadlo na totalní dno sračkoidních rozuzlení. To jako vážně? V tomhle podání to teda moc nefungovalo. ()