Susanghan pateuneo

• Južná Kórea 수상한 파트너 (viac)

Život úspěšného prokurátora se obrátí vzhůru nohama, když se seznámí se svou novou energickou stážistkou, která se brzy po nástupu stane hlavní podezřelou z vraždy. (Netflix)

Zelilu007

Ok: Ji Chang Wooku, až se vrátíš za dva roky z vojny po tomhle proposalu, tak mi budeš muset ukázat další výkon, kterým mne zase citově nakopeš. Toliko ke zprávě pro pana No. A teď k celému seriálu. Ten mne snad ani na vteřinu nenudil, až se sama divím, ale je to tak. A i když je to, jak hodně z nás ví klasická zamotaná (žánrově) korejská normálka, přeci jen si to získalo mé srdce. Hodně jsem si oblíbila postupně všechny členy té trhlé bandy. Seriál i na pěkný počet 40 dílů utíkal jak voda. ()

skorpik42

Veľmi vydarený seriál, chémia medzi hlavnými postavami bola príjemná, očividne si sadli. Celkovo som spokojná s obsadením a vývojom deja. Pravdepodobne sa k tomuto seriálu ešte niekedy vrátim. Ešte by som dodala, že som naozaj šťastná, že sa konečne herci necpú instantnymi polievkami, ale jedia normálne uvarené jedlo. ()

Zíza

Po delší době jsem si říkala, že je zase na čase se mrknout na nějaký korejský seriál, že mám na to docela chuť, tak jsem koukala, co se vysílá a padl mi do oka právě Suspicious Partner, protože ho hodně lidí chválilo a navíc v něm hraje Chang-wook Ji. A začátek byl opravdu moc fajn. Vypadalo to atypicky, ne jako každý druhý romantickokomediální-cosi v Korey. Ale pak se mé nadšení zlomilo. Možná to bylo i tím, že se to zařadilo do takového toho korejského seriálového standardu a seriál už mě nedokázal ničím zaujmout, ani nadchnout. Ani na herecké výkony mě neutáhly, nedokázaly se dostat z průměru. Na Chang-wooka je sice radost pohledět, ale to mi jaksi k velké radost ze sledování nestačí. Navíc mě po řase přestala bavit hlavní hrdinka – stále netuším, z da to bylo tím, jak byla napsaná postava nebo samotnou herečkou. Ale nebavila mě, nedokázala jsem do nikoho vcítit, protože mi všichni byli ukradení. Nakonec se pro mě nejzajímavějším stal náš psychicky narušený vrah, jenž byl inteligenčně na výši. Seriál, který rozhodně z řady nevybočuje, má velmi kolísavou kvalitu – sem tam vysoká kvalita, která se záhy propadne pod průměr, ale většinou to hopsalo kolem toho průměru. Vysloveně špatné to tedy není, ale jestli nechcete slintat nad někým z obsazení, tak ani nemám proč ho doporučovat. Lepší 2*. Přeloženo. ()

bulinka

Trvalo mi asi polovicu seriálu, kým som si zvykla na hlavnú herečku. Neviem prečo, asi mi zo začiatku vadil jej afekt. Zato Ji Chang-Wook bolo parádny od začiatku. Užila som si ho, nakoľko ho bolo možné sledovať v rôznych situáciách (smutných aj veselých, vtipných či vážnych...atď). Okolitá partička chlapov bola perfektná. Neraz som vybuchla smiechom z nich. Seriálom sa niesla smutná udalosť z minulosti, ktorá sa rozuzlila a vysvetlila až pri konci seriálu. Ako aj samotný hlavný prípad. Mimo to, bol seriál spestrený inými súdnymi prípadmi, tak sa vlastne dej netočil stále len okolo toho istého. Hlavný záporák bol taký dobrý, že mi z neho bolo až zle. A hudba? Veľmi pekný soundtrack. A Ji Chang-Wook opäť ukázal aký má krásny hlas :). ()

Krysap

Ji Chang Wook splnil moje očekávání, tam nemám žádných námitek. Casting ostatních herců mi sedl, hlavní hrdinka mi dokonce přišla i dost vtipná a roztomilá, což se mi moc často nestává. Vedlejší postavy dobrý, Dong Ha jako vrah naprosto excelentní (tenhle kluk fakt umí hrát). Co ale snáším opravdu těžce, i když vím, že je to poněkud povrchní, jsou ty idiotský pánský účesy ála kokos, nenapadá mě jediný herec, kterýmu by to slušelo.. A přitom tak krásný čela.. Ach jo. ()

• S hlavní ženskou rolí v seriálu byla původně spojována jména jihokorejských hereček Ji-min Han a Seong-kyeong Lee. Ani jedna nakonec nabídku televizních tvůrců nepřijala, a tak se v roli Bong-hee Eun objevila mladá jihokorejská herečka Ji-hyeon Nam. (Conspi)