Phoenix Forgotten

V roku 1997 sa na oblohe nad Phoenixom objavili zvláštne svetlá. Mnohí odborníci označovali úkaz za dôkaz o invázii mimozemšťanov, ale vláda túto teóriu poprela. V rovnakom čase sa stratila trojica kamarátov, ktorí chceli skutočnosť preskúmať. Po dvadsiatich rokoch sa sestra jedného z nich rozhodne odkryť pravdu o záhadnej udalosti. (Marceloo)

Shanen29

Nezáživný a špatně natočený found footage kde se nic neděje a čekání prakticky na něco,co vůbec diváknedostane.Nemám tyto filmy rád. ()

Rooseman

Zlatá střední cesta. Nic světoborného to není, ale také bych to nehanil. Co mě mrzí, je posledních 20 - 30 minut. To prostě mělo být udělané jinak. Zbytek filmu poměrně dobře buduje divácká očekávání prolínáním ff a archivních materiálům. Trochu mě zaráží rok, na 2017 by to asi mělo být lepší. Převládá lehoučké zklamání... ()

tXtX

Blair Witch s ufo tematikou. Doslova. Polodokument mixnuty s found footage o tom, ako sa trojica tinedzerov stratila za zahadnych a stale neobjasnenych okolnosti niekde pri Phoenixe v Arizone. Ako uz byva zvykom, ostala po nich len kamera s nahravkou, ktora je bohuzial jedinym dokazom toho, co sa stalo. To, ze nic mimozemske tvorcovia neukazali mi nevadi, nemusime stale cumiet na ufonske gumene ksichty a lietajuce taniere. Zvuky a svetla tentoraz postacili. Na vsetko ostatne je tu nasa vlastna predstavivost. Rovnako ako vyssie spomenuty Blair Witch to na mna zafungovalo. ()

Dalajlada

Že nepůjde o horror bylo jasné od začátku. Že nepůjde o mysteriózní film tak jasné nebylo. Úvod je příliš zdlouhavý a když se začne konečně něco dít, tak má člověk pocit, že tomu něco chybí. Chybí tomu atmosféra. Kamera je tak šíleně roztřepaná, že není nic, ale opravdu nic vidět a těch pár záběrů na konci to zachránilo jen trošku. Jako pozitiva můžu vytáhnout herce, kteří sice nejsou nějaká špička, ale nejsou to jelita a jsou sympaťáci. ()