Killjoys: Vesmírní lovci

• Kanada Killjoys
Kanada, (2015–2019), 35 h 22 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

Michelle Lovretta

Aaron Ashmore, Hannah John-Kamen, Luke Macfarlane, Tamsen McDonough, Rob Stewart, Sarah Power, Morgan Kelly, Mayko Nguyen, Sean Baek, Christine Horne (viac)

John a Dutch pracují jako killjoys, nájemní lovci, jejichž úkolem je na objednávku chytat nebo zabíjet zločince. Problém ale nastane ve chvíli, kdy musí John zabít někoho ze své rodiny... (TV Prima)

Lacike

Príliš nenáročný sci-fi seriál. Ústredné trio hrdinov je celkom sympatické, triky a akcia sú solídny Syfy štandard, ale je to proste strašne neambiciózne. Mať tak 12, tak by som si vedel predstaviť sledovať 1 diel do týždňa, ale teraz už mi niečo takéto pripadá strašne nudné. Takže na to, aby som si urobil predstavu, mi stačili 2 diely a ďalej pokračovať nebudem. 4/10. ()

Raketka29

Myslím že by nebylo od věci zakázat hodnocení seriálu hned a jen po pilotu. Začátek 2. série a ja Killjoys miluju víc a víc. Nesleduji každý scifi seriál tak nemohu říct který je lepší a který horší ale Killjoys mají pro mě zajímavý děj, vtipné dialogy a super obsazení. To že efekty pokulhávají jim klidně odpustím ;) ()

Davies182

PILOT: Nenudící akční céčková space opera s očividně nejnižším rozpočtem pro sci-fi žánr v historii televize. Jenomže nelajkujte to, když v tom hraje taková šťabajzna a když vám po hodině dojde, že se vlastně i celkem bavíte... Seriál, díky kterýmu sem zjistil, že má Iceman z X-Menů identický dvojče! ()

erased

Pro kanadské televizní sci-fi mám slabost, jakkoliv na nich jde totiž znát skromný rozpočet, stejně tak srší i upřímným nadšením autorů. To platí i o Killjoys, kteří jsou čistou oddychovkou plnou akce, hlášek a popíjení a špatného CGI, přitom ke konci série začnou překvapivě dobře fungovat i vážnější problémy (obzvlášť v sedmém díle s Amandou Tapping dokáže i díky hudbě poctivě dojmout). Jako taková prostě tato povedená trojka lovců odměn baví výborně a tímto pojetím v nejlepších momentech dokonce pocitově připomene i Firefly. Po pěti zcela stejně nevýrazných ale stejně tak příjemných sériích mi tato parta bude popravdě chybět. ()

BlackHood

"Skvělý soundtrack, skvělá akce, sympatičtí hrdinové, dobrý příběh a Hezký vizuál. Pilot 100%. Doufám, že další díly budou navazovat." - dojem po pilotu. Dnes ale shodím hodnocení dolů, protože z tohoto krásně natočeného akčního sci-fi se stává nenavazující blbost, jak jsem se obával. Díval bych se na to, kdyby bylo víc času. ()

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

29.08.2022

Po úspěchu s komiksovou Umbrella Academy se showrunner Steve Blackman ujme na Netflixu rovněž adaptace populární hry Horizon Zero Dawn. Nebude na to navíc sám, po ruce bude mít ještě producentku… (viac)