Když jde do tuhého a přichází zlá znamení, je potřeba zvolit taktiku. Co když ale nastoupí Rudá ryba? (Televize Seznam)

SOLOM.

No v Ústeckém bordelu jsem ještě nikdy nebyl, ale kurvám od Rudý ryby a jejím filckám se teda vyhnu velkým obloukem. Trocha hokeje určitě neuškodila, stejně jako proslov Tomáše Dastlíka. Jinak jde ale o další průměrnou záležitost. Nemůžu si pomoci, ale je z toho cítit to „tvůrčí tlačení bobků – pardon scénáře“ ze všech stran, aby se alespoň trochu vyrovnali první řadě. Bohužel většina zdejších postav je hodně slabých… ()

klukluka

Ty vole, já se do toho musím fakt nutit. Vůbec mě to vlastně nebaví, pak Kouřil jednou něco kvákne a všichni z toho máme být (a jsme - 78%) happy. Pro mě je to ale málo. Je to sranda za každou cenu, vykrádá to samo sebe, vytratila se z toho lehkost, vytratila se z toho realističnost, vůbec tomu nevěřím a je to celý jak někde na divadle. Nejlepšího herce v republice nesmyslně vyztuží nějakým dědulou (nic proti Vám, pane Šárský, dáváte to dobře, jen jste tam jaksi navíc), další prvoligovej herec Suchoš tady má štěk, že o něm v podstatě nevíme, doktor zjevně nikdy nehrál a na základě Lajny ho nikdy nikdo neobsadí, protože je totálně topornej, hlavně tomu ale chybí snaha o lepší znalost prostředí, nový, smysluplný prvky a já to považuju za promarněnou šanci potvrdit, že úspěch první řady Lajny nebyla náhoda. Teď už vím, že byla. Jenom tvůrci vědí, co se pokazilo, co bylo jinak. Podle mě to uspěchali. Ta procenta jsou mimo, nikomu to ale neberu. Horší to ale bude se sledovaností. A ten propad má svůj důvod. ()

Mr.Yedla

Jak je tato série jedním nataženým zklamáním, tak je tento díl asi jednou nejlepší epizod jakéhokoliv českého seriálu za poslední roky. ()